autochtoni co to jest
Definicja autochtoni: danego terytorium. W Polsce normalnie ustalenie rdzennych mieszkańców Ziem.

Czy przydatne?

Definicja AUTOCHTONI

Co znaczy AUTOCHTONI: pierwotna ludność danego terytorium. W Polsce normalnie ustalenie rdzennych mieszkańców Ziem Odzyskanych zarówno świadomych swej polskości, jak i osób bez jasnego poczucia narodowego
Co znaczy Aureola:
Porównanie świetlisty, zazwyczaj złoty krąg otaczający na wizerunkach głowę władców (zwł. cesarzy) i świętych autochtoni co znaczy.
Krzyżówka Andropow Jurij:
Dlaczego sekr. KC KPZR od X 1982. Na tym stanowisku w okresie 15 miesięcy swych rządów podjął próbę ograniczonych reform gosp. przy zachowaniu represyjnego mechanizmu polit. Przedtem poprzez sporo lat autochtoni krzyżówka.
Co to jest Artykuły Henrykowskie:
Jak lepiej poprzez każdego króla-elekta zasady ustrojowe państwa uchwalone w 1573 na polu elekcyjnym pod Warszawą. Władca miał zwoływać sejmy co 2 lata na 6 tygodni, zawierać małżeństwa za zgodą senatu, wysyłać autochtoni co to jest.
Słownik Arianie:
Kiedy zwolennicy arianizmu. Zobacz także bracia polscy autochtoni słownik.
Czym jest Ajaks:
Od czego zależy bohater Iliady ( Homer), syn króla Salaminy, uczestnik wojny trojańskiej, nieustraszony w walce; po przyznaniu zbroi Achillesa Odysowi wpadł w szał i wyrżnął stado baranów w myśl, Iż to są Grecy autochtoni czym jest.

Czym jest autochtoni znaczenie w Postać biografia A .

  • Dodano:
  • Autor: