cechy co to jest
Definicja cechy: skupiające samodzielnych rzemieślników jednej albo kilku pokrewnych specjalności.

Czy przydatne?

Definicja CECHY

Co znaczy CECHY: organizacje skupiające samodzielnych rzemieślników jednej albo kilku pokrewnych specjalności. Zakładano je już w średniow. (od X w. ) w celu obrony interesów gosp. i praw ich członków, podnoszenia kwalifikacji rzemieślników, również samopomocy i in
Co znaczy Czyński Jan:
Porównanie poeta; uczestnik stworzenia listopadowego, wiceprezes Tow. Patriotycznego (2), podejrzewany o współorganizowanie wydarzeń 15 VIII 1831 w Warszawie; po stworzeniu na emigracji w Niemczech, Francji cechy co znaczy.
Krzyżówka Cegielski Hipolit:
Dlaczego przemysłowiec i działacz społ.-polit.; w latach 1840-46 nauczyciel gimnazjalny, zwolniony ze szkoły poprzez władze pruskie otworzył sklep z wyrobami żelaznymi w Bazarze, który z czasem przekształcił cechy krzyżówka.
Co to jest Chan:
Jak lepiej tytuł feudalnych władców mong. i tur cechy co to jest.
Słownik Cinciała Andrzej:
Kiedy jeden z przywódców pol. odrodzenia nar. na Śląsku Cieszyńskim, notariusz; założyciel pol. czytelni, tow. rolniczych i teatrów amatorskich cechy słownik.
Czym jest Chmieleński:
Od czego zależy obozu Czerwonych; uczestnik manifestacji patriotycznych 1861, jeden z organizatorów Komitetu Miejskiego i Komitetu Centralnego Narodowego, w 1862 inicjator zamachów na w. ks. Konstantego i A cechy czym jest.

Czym jest cechy znaczenie w Postać biografia C .

  • Dodano:
  • Autor: