chmieleński co to jest
Definicja Chmieleński: obozu Czerwonych; uczestnik manifestacji patriotycznych 1861, jeden z.

Czy przydatne?

Definicja CHMIELEŃSKI

Co znaczy CHMIELEŃSKI: działacz lewicy obozu Czerwonych; uczestnik manifestacji patriotycznych 1861, jeden z organizatorów Komitetu Miejskiego i Komitetu Centralnego Narodowego, w 1862 inicjator zamachów na w. ks. Konstantego i A. Wielopolskiego; w IX 1863 czł. Rządu Narodowego, a w dalszym ciągu z jego ramienia komisarz pełnomocny w Galicji; po stworzeniu działacz emigracyjny
Co znaczy CZEKA:
Porównanie Nadzwyczajnej Komisji do Walki z Kontrrewolucją i Sabotażem - pierwszej radz. służby bezpieczeństwa utworzonej 19 XII 1917 pod przewodnictwem F. Dzierżyńskiego. Wsławiła się nieludzkim terrorem chmieleński co znaczy.
Krzyżówka Cesarz:
Dlaczego najwyższy tytuł monarszy utworzony od imienia Juliusza Cezara, w staroż. nosili go władcy rzym. od Oktawiana Augusta; w średniow. i nowoż. władcy ogromnych krajów, podkreślając potęgę i uzasadniając chmieleński krzyżówka.
Co to jest Chirac Jacques:
Jak lepiej prezydent od maja 1995, przedtem podwójnie premier w latach 1974-76 i 1986-88. Od początku swej kariery politycznej związany z ruchem gaullistowskim, pracował u boku premiera G. Pompidou i prez. V chmieleński co to jest.
Słownik Czechosłowacja:
Kiedy demokr.-parlamentarnym powołana do życia 28 X 1918 z należących wcześniej do Austro-Węgier Czech, Moraw, Śląska Cieszyńskiego, Słowacji i Ukrainy Zakarpackiej. Miała poważne problemy z chmieleński słownik.
Czym jest Chan:
Od czego zależy tytuł feudalnych władców mong. i tur chmieleński czym jest.

Czym jest Chmieleński znaczenie w Postać biografia C .

  • Dodano:
  • Autor: