containment co to jest
Definicja containment: termin oznaczający politykę powstrzymywania komunizmu zainicjowaną w trakcie.

Czy przydatne?

Definicja CONTAINMENT

Co znaczy CONTAINMENT: z angielskiego: termin oznaczający politykę powstrzymywania komunizmu zainicjowaną w trakcie prezydentury H. Trumana (1945-53) poprzez sekretarza stanu USA G. Marshalla
Co znaczy Cenzor:
Porównanie w momencie republiki nazwa urzędu; dwaj c. byli wybierani co 5 lat na rok i 6 miesięcy; wymagania: przeprowadzenie spisu majątków (cenzusu) i podziału obywateli, w dalszym ciągu określenie listy containment co znaczy.
Krzyżówka Cuza Aleksander:
Dlaczego zjednoczonej Rumunii (Aleksander Jan I) 1859-66; w 1859 obrany władcą Mołdawii i Wołoszczyzny, w 1862 połączył je unią personalną, przeprowadził reformy, nadał konstytucję, zał. uniwersytety w containment krzyżówka.
Co to jest Cadyk:
Jak lepiej w religii żyd. ustalenie człowieka sprawiedliwego. Termin od stworzenia chasydyzmu stosowany na ustalenie charyzmatycznego przywódcy rel., od XIX w. czczonego na podobieństwo świętego containment co to jest.
Słownik Cellini Benvenuto:
Kiedy znakomity wł. rzeźbiarz i złotnik renesansowy (Perseusz z głową Meduzy), autor słynnego pamiętnika Benvenuta Celliniego żywot własny containment słownik.
Czym jest Chjeno-Piast:
Od czego zależy rządowej koalicji parlamentarnej powstałej w Polsce w V 1923 z PSL Piast i ugrupowań chrześcijańsko- i endecko- -demokr. w oparciu o kompromis tak zwany paktu lanckorońskiego. Dzięki zwycięstwu containment czym jest.

Czym jest containment znaczenie w Postać biografia C .

  • Dodano:
  • Autor: