decentralizacja co to jest
Definicja decentralizacja: przekazywania szczegółowych uprawnień władz centralnych na rzecz organów.

Czy przydatne?

Definicja DECENTRALIZACJA

Co znaczy DECENTRALIZACJA: mechanizm przekazywania szczegółowych uprawnień władz centralnych na rzecz organów niższych szczebli w kierunku rozszerzenia ich uprawnień administracyjnych
Co znaczy Dogmatycy:
Porównanie Polsce jednej z frakcji walczących o wpływy i władzę w PZPR, zwł. w latach 50. Gromadziła ona bezkrytycznych zwolenników budowy realnego socjalizmu w PRL na wzór ZSRR dzięki sprawdzonych decentralizacja co znaczy.
Krzyżówka Demokracja Ludowa:
Dlaczego 1945-90 ustalenie mechanizmu naśladującego ZSRR, gdy chodzi o zasadnicze cechy ustroju polit. krajów gł. Europy Środk.-Wsch., które po II wojnie świat. znalazły się w strefie wpływów radz decentralizacja krzyżówka.
Co to jest Detronizacja:
Jak lepiej usuwanie władcy z tronu decentralizacja co to jest.
Słownik Domena:
Kiedy ustalenie ziemi należącej wprost do cesarza; w średniow. d. pańska - ta część dóbr feudała, na której gospodarował bezpośrednio w oparciu o niewolną czeladź, poddanych chłopów albo pracowników decentralizacja słownik.
Czym jest Dunlop John:
Od czego zależy bryt. wynalazca opony pneumatycznej (1888) pomyślanej pierwotnie jako ogumienie roweru. Założyciel spółki oponiarskiej decentralizacja czym jest.

Czym jest decentralizacja znaczenie w Postać biografia D .

  • Dodano:
  • Autor: