dedal co to jest
Definicja Dedal: wynalazca, architekt i rzeźbiarz ateński, znany między innymi jako budowniczy.

Czy przydatne?

Definicja DEDAL

Co znaczy DEDAL: w mitol. gr. wynalazca, architekt i rzeźbiarz ateński, znany między innymi jako budowniczy labiryntu kreteńskiego
Co znaczy Deklaracja Niepodległości Stanów Zjednoczonych:
Porównanie uchwalona 4 VII 1776 poprzez przedstawicieli 13 kolonii ogłosiła oddzielenie się od W. Brytanii i utworzenie nowego, w pełni suwerennego państwa. Gł. autorem był T. Jefferson dedal co znaczy.
Krzyżówka Dynastia Saska:
Dlaczego odmiennie Ludolfingowie (od imienia protoplasty rodu Ludolfa); dynastia panująca w Niemczech w latach 919-1024 jako królowie, a od 962 także jako cesarze; pierwszym z d.s. na tronie niem. był Henryk I dedal krzyżówka.
Co to jest Denar:
Jak lepiej srebrna moneta bita na początku w staroż. Rzymie; w średniow. podstawowa jednostka monetarna; bita także w Polsce od schyłku X do końca XIII w dedal co to jest.
Słownik Demagog:
Kiedy pierwotnie zawodowy polityk w staroż. Atenach (dosł. kierujący lud ); aktualnie polityk zdobywający popularność pochlebstwem, bezzasadnymi bądź fałszywymi obietnicami dedal słownik.
Czym jest Dewaluacja:
Od czego zależy drastyczne obniżenie realnej wartości pieniędzy w wyniku decyzji rządu. Celem jest przeważnie przyrost eksportu dedal czym jest.

Czym jest Dedal znaczenie w Postać biografia D .

  • Dodano:
  • Autor: