desegregacja co to jest
Definicja desegregacja: rasowe, termin stosowany przeważnie w nawiązniu ze społ. akcją na rzecz.

Czy przydatne?

Definicja DESEGREGACJA

Co znaczy DESEGREGACJA: równouprawnienie rasowe, termin stosowany przeważnie w nawiązniu ze społ. akcją na rzecz równouprawnienia czarnych obywateli Afryki Południowej i USA prowadzoną po II wojnie świat., obejmuje jednak także prawa zakazujące segregacji rasowej
Co znaczy Dobra Stołowe:
Porównanie od 1562 w Polsce część dóbr królewskich przeznaczoną na utrzymanie króla i dworu desegregacja co znaczy.
Krzyżówka Doktryna Trumana:
Dlaczego poprzez prezydenta USA w 1947 zasady współżycia międzynar. oparte na poszanowaniu praw człowieka poprzez rządzących, swobodzie przepływu informacji i towarów, pełnej swobodzie podróżowania i tak desegregacja krzyżówka.
Co to jest Demostenes:
Jak lepiej mówca ateński, działał na rzecz zjednoczenia Greków przeciw rosnącej wówczas potędze Macedonii i prowadził kampanię antymaced. w Atenach. Słynne mowy D., tak zwany filipiki, skierowane były przeciwko desegregacja co to jest.
Słownik Dembowski Edward:
Kiedy filozof i dziennikarz; w latach 1842-43 wydawał Przegląd Naukowy , wokół którego skupiło się grono radykalnej inteligencji, jeden z przywódców lewicy spiskowej w Królestwie Pol., działacz Związku desegregacja słownik.
Czym jest Dulles John Forster:
Od czego zależy A. Dullesa, w latach 1953-59 sekretarz stanu, zwolennik zdecydowanej polityki wobec dążeń ekspansjonistycznych ZSRR. W propagandzie komunist. przedstawiany jako uosobienie wszelkiego zła desegregacja czym jest.

Czym jest desegregacja znaczenie w Postać biografia D .

  • Dodano:
  • Autor: