eforowie co to jest
Definicja eforowie: urzędnicy powoływani na rok w liczbie pięciu do kontroli królów. Ponadto.

Czy przydatne?

Definicja EFOROWIE

Co znaczy EFOROWIE: w staroż. Sparcie urzędnicy powoływani na rok w liczbie pięciu do kontroli królów. Ponadto przewodniczyli obradom geruzji i zebrania, prowadzili finanse i politykę zagr., czuwali nad wychowaniem ( wychowanie spartańskie)
Co znaczy Edison Thomas:
Porównanie wynalazca, samouk. Autor licznych rozwiązań technicznych zwł. z zakresu telegrafii (automatyczny przekaźnik i odbiornik), telefonii, zapisu dźwięku (fonograf 1878), oświetlenia elektrycznego (żarówka eforowie co znaczy.
Krzyżówka Erechtejon:
Dlaczego powstała w latach 421-405 przed naszą erą wspaniała świątynia w stylu jońskim na ateńskim Akropolu poświęcona Atenie i Posejdonowi. Zobacz również kariatydy eforowie krzyżówka.
Co to jest Emancypacja Kobiet:
Jak lepiej kobiety równych z mężczyznami praw majątkowych i polit. i dostępu do wykształcenia i pracy. Ruch społ. stawiający sobie takie cele został zapoczątkowany w W. Brytanii i USA już w 1 poł. XIX w., lecz eforowie co to jest.
Słownik Enghien Henri Jules De Bourbon De Conde D':
Kiedy syn Ludwika II de Bourbon de Conde. Kandydat dworu pol. do tronu w 1660-61. W dalszym ciągu kandydat na elekcji w 1697 eforowie słownik.
Czym jest Egipt Starożytny:
Od czego zależy rozciągającym się wzdłuż Nilu, powstałe wskutek skupienia się niewielkich państewek w dwa: Górny i Dolny Egipt, które w dalszym ciągu zostały zjednoczone nareszcie IV tys. przed naszą erą pod rządami eforowie czym jest.

Czym jest eforowie znaczenie w Postać biografia E .

  • Dodano:
  • Autor: