encyklopedia co to jest
Definicja encyklopedia: zestaw informacje ze wszystkich dziedzin wiedzy albo jednej z nich; w.

Czy przydatne?

Definicja Encyklopedia

Co znaczy ENCYKLOPEDIA: dzieło obejmujące zestaw informacje ze wszystkich dziedzin wiedzy albo jednej z nich; w średniow. encyklopedie przynosiły całość wiedzy o świecie. Najgłośniejsza była Ogromna encyklopedia francuska, ogromne wydawnictwo epoki oświecenia, przygotowana poprzez takich uczonych, jak D. Diderot, F. d'Alambert, Ch. Montesquieu czy F. Voltaire
Słownik Estonia:
Co znaczy którego niepodległość ogłoszono w II 1918 wskutek rozpadu cesarstwa ros., lecz naprawdę zyskano w XI 1919, kiedy to odparto Armię Czerwoną i wprowadzono ustrój republikańsko-demokr. W 1934 prez. K encyklopedia.
Słownik Edykt:
Co znaczy rozporządzenie publiczne wysokich urzędników (gł. pretorów), a potem wydawane poprzez cesarza, ustalające obowiązujące prawa; 2. w nie wszystkich monarchiach euro. (Polska, Francja) w momencie encyklopedia.
Słownik Erhard Ludwik:
Co znaczy polityk niem., kanclerz RFN w latach 1963-66. Przedtem poprzez sporo lat min. gospodarki reprezentujący CDU. Autor niem. reformy walutowej w 1948, która ustaliła potęgę marki niemieckiej na długie encyklopedia.

Czym jest encyklopedia znaczenie w Postać biografia E .

  • Dodano:
  • Autor: