encyklopedia co to jest
Definicja encyklopedia: zestaw informacje ze wszystkich dziedzin wiedzy albo jednej z nich; w.

Czy przydatne?

Definicja ENCYKLOPEDIA

Co znaczy ENCYKLOPEDIA: dzieło obejmujące zestaw informacje ze wszystkich dziedzin wiedzy albo jednej z nich; w średniow. encyklopedie przynosiły całość wiedzy o świecie. Najgłośniejsza była Ogromna encyklopedia francuska, ogromne wydawnictwo epoki oświecenia, przygotowana poprzez takich uczonych, jak D. Diderot, F. d'Alambert, Ch. Montesquieu czy F. Voltaire
Słownik Ekskomunika:
Co znaczy kościelnej, odmiennie klątwa, polegającej na wyłączeniu osoby jej podlegającej z udziału w kulcie publicznym (sakramenty, nabożeństwa), w razie duchownych również na pozbawieniu urzędów kościelnych encyklopedia co to jest.
Słownik Enigma:
Co znaczy szyfrująca przygotowana przed II wojną świat. umożliwiająca automatyczne szyfrowanie tekstów. Jej kopię opracowali pol. eksperci i udostępnili Francji i Anglii, co pozwoliło aliantom rozszyfrowywać encyklopedia definicja.
Słownik Ewangelia:
Co znaczy w chrześcijaństwie utwór opisujący życie i działalność Jezusa Chrystusa; w poczet ksiąg Nowego Testamentu ( Biblia) zaliczono 4 E. ( ewangelista encyklopedia co znaczy.

Czym jest encyklopedia znaczenie w Postać biografia E .

  • Dodano:
  • Autor: