greenpeace co to jest
Definicja Greenpeace: poprzez kanadyjskich działaczy organizacja początkowo prowadząca akcje.

Czy przydatne?

Definicja Greenpeace

Co znaczy GREENPEACE: utworzona w 1971 r. poprzez kanadyjskich działaczy organizacja początkowo prowadząca akcje antynuklearne, w tym zwł. przeszkadzająca we franc. próbach atomowych na Pacyfiku (1975), później także różne działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego w tym obronę wielorybów (1985), fok i tym podobne Centrala mieści się w Amsterdamie
Słownik Gottwald Klement:
Co znaczy prezydent Republiki Czechosłowackiej w latach 1948-53. W 1921 jeden z artystów, od 1929 sekr. gener. Komunistycznej Partii Czechosłowacji. Premier rządu koalicyjnego 1946-48. Autor przewrotu lutowego greenpeace.
Słownik Girard Philippe:
Co znaczy wynalazca, w latach 1825-44 przebywał w Królestwie Pol., artysta sposoby przędzenia lnu na mokro; w 1833 zorganizował przędzalnie lnu w Marymoncie i w Rudzie Guzowskiej, nazwanej potem Żyrardowem greenpeace.
Słownik Germanowie:
Co znaczy indoeuropejskie ( Indoeuropejczycy), ich kolebką była pd. Skandynawia i Płw. Jutlandzki (przełom II/I tys. przed naszą erą). Migracje G. prowadzone tak na pn., jak i na pd. przyniosły podział G. na greenpeace.

Czym jest Greenpeace znaczenie w Postać biografia G .

  • Dodano:
  • Autor: