hospodar co to jest
Definicja hospodar: tytuł książęcy noszony poprzez władców Mołdawii i Wołoszczyzny (tereny obecnej.

Czy przydatne?

Definicja HOSPODAR

Co znaczy HOSPODAR: dosł. pan, król; tytuł książęcy noszony poprzez władców Mołdawii i Wołoszczyzny (tereny obecnej Rumunii), a również na Litwie poprzez ogromnych książąt
Co znaczy Henryk II Pobożny:
Porównanie krakowski i wielkopolski od 1238, z rodu Piastów, syn Henryka I Brodatego. Współdziałał z ojcem, a w dalszym ciągu kontynuował jego politykę jednoczenia ziem pol. Poległ w bitwie pod Legnicą hospodar co znaczy.
Krzyżówka Hefajstos:
Dlaczego w mitol. gr. bóg ognia, boski kowal i złotnik, miał kuć pioruny dla Zeusa hospodar krzyżówka.
Co to jest Haller Józef:
Jak lepiej z obozem nar. Od 1914 w Legionach, dow. II Brygady, Polskiego Korpusu Posiłkowego. Od 1918 tworzył we Francji armię Hallera, po powrocie prowadził walki z Ukraińcami i bolszewikami, 1920 organizator hospodar co to jest.
Słownik Hus Jan:
Kiedy rektor uniwersytetu w Pradze, kaznodzieja i reformator rel., zwolennik poglądów Wiklefa, pod zarzutem herezji spalony na stosie w trakcie soboru w Konstancji. Zobacz także husytyzm hospodar słownik.
Czym jest Horthy Miklos:
Od czego zależy polityk, przed 1918 admirał austr. Po I wojnie świat. lider sił węg. walczących z komunist. Węgierską Republiką Rad. W latach 1920-44 regent Węgier, wprowadził mechanizm autorytarny. W okresie II hospodar czym jest.

Czym jest hospodar znaczenie w Postać biografia H .

  • Dodano:
  • Autor: