internowanie co to jest
Definicja internowanie: zatrzymanie i odosobnienie w wyznaczonym miejscu pobytu niewygodnych dla.

Czy przydatne?

Definicja INTERNOWANIE

Co znaczy INTERNOWANIE: przymusowe zatrzymanie i odosobnienie w wyznaczonym miejscu pobytu niewygodnych dla władz osób, połączone z zakazem opuszczania obozu. W Polsce zastosowane na przykład wobec liderów demokr. opozycji w stanie wojennym po 13 XII 1981
Co znaczy Instytut Agronomiczny W Marymoncie:
Porównanie pierwsza na ziemiach pol. uczelnia roln., zał. w 1820 pod Warszawą; przyczyniła się do podniesienia poziomu wiedzy roln. w Królestwie Pol. Zlikwidowana w 1862 internowanie co znaczy.
Krzyżówka Imperium:
Dlaczego staroż. kraju rzym. najwyższa władza wojskowa i cywilna (konsula albo dyktatora), a w dalszym ciągu cesarza; również ustalenie całości państwa rzym. z państwami mu podległymi - imperium rzymskie internowanie krzyżówka.
Co to jest Izyda:
Jak lepiej w staroż. Egipcie kluczowe bóstwo ?Xeńskie, upostaciowanie Ogromnej Macierzy, żona Ozyrysa i matka Horusa internowanie co to jest.
Słownik Izolacjonizm Amerykański:
Kiedy zagr. Stanów Zjedn., postulująca trzymanie się z dala od spraw euro., jak także przeciwstawianie się ingerencji krajów euro. w Ameryce Pn. i Pd. ( doktryna Monroego). Tym samym terminem ustala się internowanie słownik.
Czym jest III Rzesza:
Od czego zależy powszechnie stosowana nazwa Niemiec hitlerowskich. Zobacz także narodowy socjalizm internowanie czym jest.

Czym jest internowanie znaczenie w Postać biografia I .

  • Dodano:
  • Autor: