interwencjonizm co to jest
Definicja interwencjonizm: na wpływaniu państwa na gospodarkę zwł. celem przeciwdziałania kryzysom.

Czy przydatne?

Definicja INTERWENCJONIZM

Co znaczy INTERWENCJONIZM: polityka polegająca na wpływaniu państwa na gospodarkę zwł. celem przeciwdziałania kryzysom. Zobacz przykładowo Roosevelt Franklin Delano
Co znaczy Inicjatywa Środkowoeuropejska:
Porównanie krajów Europy Środk. powołane w XI 1989 w Budapeszcie. Początkowo z udziałem Włoch, Austrii, Jugosławii i Węgier. W V 1990 dołączyła Czechosłowacja, a w 1992 Polska. Nazwę ISE przyjęto w 1992. Gł interwencjonizm co znaczy.
Krzyżówka Intifada:
Dlaczego demonstracji i zamachów zbrojnych przeciw Izraelczykom na okupowanych ziemiach arab. Odmiennie stworzenie Palestyńczyków zapoczątkowane w 1987 poprzez OWP, zmierzające do wymuszenia na Izraelu rozmów interwencjonizm krzyżówka.
Co to jest Ikonoklaści:
Jak lepiej dosł. burzyciele ikon , obrazoburcy, zwolennicy ikonoklazmu interwencjonizm co to jest.
Słownik Izolacjonizm:
Kiedy postawa polityczna, program polit., preferujący nade wszystko obronę interesów i praw nar. bez utrzymywania ścisłych kontaktów z innymi krajami i narodami interwencjonizm słownik.
Czym jest Interdykt:
Od czego zależy rodzaj kary łagodniejszy od ekskomuniki - nie oznaczał wykluczenia z Kościoła. I. nakładany na osoby albo terytoria zakazywał uczestnictwa w obrzędach kościelnych bądź ich odprawiania; miał na celu interwencjonizm czym jest.

Czym jest interwencjonizm znaczenie w Postać biografia I .

  • Dodano:
  • Autor: