kartel co to jest
Definicja kartel: zrzeszenie samodzielnych przedsiębiorców danej branży, przeważnie w celu.

Czy przydatne?

Definicja KARTEL

Co znaczy KARTEL: dobrowolne zrzeszenie samodzielnych przedsiębiorców danej branży, przeważnie w celu określenia min. cen zbytu swoich towarów, ewentualnie podziału rynków. Szczególnie popularne w 2 poł. XX w. w stanach zjednoczonych ameryki, lecz spotykane także w Polsce międzywojennej
Co znaczy Kulczycki Ludwik:
Porównanie dziennikarz, działacz społ.; współzałożyciel II Proletariatu, w latach 1895-99 na zesłaniu na Syberii; po rewolucji 1905-06 odszedł od socjalizmu; w momencie międzywojennym wykładowca socjologii na kartel co znaczy.
Krzyżówka Komisja Luksemburska:
Dlaczego 1848 poprzez Rząd Tymczasowy II Republiki Franc.; nazwa od miejsca posiedzeń w Pałacu Luksemburskim; miała zająć się nowym ustawodawstwem pracy i zapobiegać bezrobociu; rozwiązana w V 1848, gł kartel krzyżówka.
Co to jest Konnica:
Jak lepiej odmiennie jazda, ustalenie stosowane wobec kawalerii do około XVI w kartel co to jest.
Słownik Koncyliaryzm:
Kiedy w chrześcijaństwie zach. pogląd o wyższości władzy soboru nad papiestwem, wiodący nurt reformy Kościoła w dobie schizmy zach kartel słownik.
Czym jest Kosmopolityzm:
Od czego zależy postawa uznająca, Iż ojczyzną człowieka jest cały świat, charakteryzująca się biernym stosunkiem do tradycji i kultury nar kartel czym jest.

Czym jest kartel znaczenie w Postać biografia K .

  • Dodano:
  • Autor: