kufstein co to jest
Definicja Kufstein: dolinie rz. Inn; jedno z najcięższych austr. więzień polit. (w średniow. zamku.

Czy przydatne?

Definicja KUFSTEIN

Co znaczy KUFSTEIN: miasto w Tyrolu, w dolinie rz. Inn; jedno z najcięższych austr. więzień polit. (w średniow. zamku); więziono tam uczestników wyprawy J. Zaliwskiego, spisków galic. lat 30. i 40. XIX w., powstańców 1846 i 1848
Co znaczy KBWE:
Porównanie Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie z udziałem 35 krajów z Europy i USA i Kanady zorganizowana w Helsinkach (rokowania również w Genewie); zakończona spotkaniem 30 VII-1 VIII 1975 i przyjęciem Aktu kufstein co znaczy.
Krzyżówka Kultura Łużycka:
Dlaczego archeologiczna w epoce brązu i epoce żelaza, objęła pomiędzy 1400 a 300 przed naszą erą obszary obecnej Polski (bez pn.-wsch. części), Łużyc, pn. Czech, Moraw i Słowacji. Cechy charakterystyczne kufstein krzyżówka.
Co to jest Ku-Klux-Klan:
Jak lepiej organizacja terrorystyczna, zał. w 1866 na Południu USA, celem zastraszenia Murzynów, by nie korzystali z nadanych im poprawkami do konstytucji praw obywatelskich, i białych zwolenników kufstein co to jest.
Słownik Konfederacja Dzikowska:
Kiedy poprzez zwolenników Stanisława Leszczyńskiego pod laską Adama Tarły w Dzikowie (dziś część Tarnobrzega). Pokonana poprzez wojska saskie i ros. W 1736 na sejmie dokonano pacyfikacji państwie i kufstein słownik.
Czym jest Komuny Ludowe:
Od czego zależy przyspieszenia budowy komunizmu w Chińskiej Republice Ludowej poprzez organizowanie w latach 50. wielkich wspólnot wiejskich, gdzie zlikwidowano indywidualną własność ziemi. Wprowadzono w nich kufstein czym jest.

Czym jest Kufstein znaczenie w Postać biografia K .

  • Dodano:
  • Autor: