męczennicy co to jest
Definicja męczennicy: religiach osoby, które poniosły Zgon za wiarę; w chrześcijaństwie kategoria.

Czy przydatne?

Definicja MĘCZENNICY

Co znaczy MĘCZENNICY: ogólnie w różnych religiach osoby, które poniosły Zgon za wiarę; w chrześcijaństwie kategoria świętych. Zobacz martyres
Co znaczy Manin Daniele:
Porównanie lider antyaustr. ruchu wolnościowego w Wenecji, adwokat; w 1848 prezydent Republiki Weneckiej; potem dyktator; 1849 kierował obroną Wenecji, po kapitulacji osiadł w Paryżu męczennicy co znaczy.
Krzyżówka Mickiewicz Adam:
Dlaczego przedstawiciel romantyzmu w poezji pol., działacz emigracyjny; 1817-23 jeden z przywódców Tow. Filomatów i Filaretów; 1823-24 więziony w Wilnie, skazany na osiedlenie w głębi Rosji; 1829 wyjeżdża do męczennicy krzyżówka.
Co to jest Makarios III:
Jak lepiej gr. ludności Cypru. Od 1950 arcybp i głowa Autokefalicznego Kościoła prawosławnego na Cyprze. Był prezydentem niepodległej Republiki Cypru od 16 VIII 1960. Atakowany poprzez zwolenników połączenia z męczennicy co to jest.
Słownik Moltke Helmut Von, Młodszy:
Kiedy bratanek poprzedniego; w 1904 kwatermistrz generalny, od 1906 szef sztabu generalnego. Naczelny dowódca wojsk niem. w pocz. I wojny świat.; wprowadził zmiany w planie Schlieffena, co doprowadziło do męczennicy słownik.
Czym jest Menelik II:
Od czego zależy aktualnie Etiopia); zwiększył terytorium państwa; pokonał armię wł. w bitwie pod Aduą (1 III 1896); po tej bitwie Włochy uznały niepodległość Abisynii; zapoczątkował mechanizm unowocześniania państwa męczennicy czym jest.

Czym jest męczennicy znaczenie w Postać biografia M .

  • Dodano:
  • Autor: