neolit co to jest
Definicja neolit: kamienia, w archeologii moment dziejów ludzkości po przełomie neolitycznym zw.

Czy przydatne?

Definicja NEOLIT

Co znaczy NEOLIT: młodsza epoka kamienia, w archeologii moment dziejów ludzkości po przełomie neolitycznym zw. także rewolucją neolityczną, a przed epoką brązu. N. rozpoczął się na nie wszystkich obszarach około 10 000 lat przed naszą erą (na ziemiach polskich 4000-1800 lat przed naszą erą). Znamienne wytwarzanie narzędzi kamiennych przez szlifowanie
Słownik Namibia:
Co znaczy Afryce. Od 1884 kolonia Rzeszy (pod nazwą Niemiecka Afryka Południowo-Zachodnia). Od 1920 jako Afryka Południowo-Zachodnia pocz. mandat Ligi Narodów administrowany poprzez Unię Południowoafrykańską neolit co to jest.
Słownik Narodnicy:
Co znaczy ruchu demokr. lat 1861-95; uważali się za reprezentantów interesów chłopów i drobnych wytwórców w społeczeństwie postfeudalnym; poszukiwali dróg niekapitalistycznego rozwoju Rosji; artystami neolit definicja.
Słownik Neokolonializm:
Co znaczy świat. zmierzająca do zachowania starych bądź uzyskania nowych wpływów polit., gosp., militarnych i kulturowych w dawnych państwach kolonialnych innymi niż wcześniej sposobami (przeważnie finansowymi neolit co znaczy.

Czym jest neolit znaczenie w Postać biografia N .

  • Dodano:
  • Autor: