papirus co to jest
Definicja papirus: wyrabiany z włókien rośliny o tej samej nazwie rosnącej w delcie Nilu (zwanej.

Czy przydatne?

Definicja PAPIRUS

Co znaczy PAPIRUS: materiał pisarski wyrabiany z włókien rośliny o tej samej nazwie rosnącej w delcie Nilu (zwanej poprawniej ciborą papirusową), stosowany gł. w staroż.; zwoje papirusu odpowiadały dzisiejszej książce; p. to również tekst napisany na papirusie
Co znaczy Partowie:
Porównanie irańskie prowadzące półkoczowniczy tryb życia, około 250 przed naszą erą osiadłe na terytoriach dawnej Persji (w satrapii zw. Partią, stąd ich nazwa). Założyli kraj pod rządami dyn. Arsacydów, dzięki papirus co znaczy.
Krzyżówka Panamerykanizm:
Dlaczego pocz. XIX w., dążący do zbliżenia i współpracy nowo stworzonych krajów Ameryki Pn. i Środk.; idea p. została zastosowana przy formułowaniu doktryny Monroego, była także używana w polityce Stanów papirus krzyżówka.
Co to jest Prawo Mojżeszowe:
Jak lepiej odmiennie Tora. Zobacz judaizm papirus co to jest.
Słownik "Potiomkin":
Kiedy 27) VI 1905 został opanowany poprzez zbuntowanych marynarzy; było to pierwsze rewol. wystąpienie w armii i flocie carskiej; po zawinięciu P. do portu w Konstancy Rumuni zwrócili okręt władzom papirus słownik.
Czym jest Pryncypat:
Od czego zależy forma ustroju wczesnego cesarstwa, zapoczątkowana w 27 przed naszą erą poprzez Oktawiana Augusta, gdzie w ręku cesarza skupiały się wszystkie kluczowe urzędy i władza nad armią i zarząd prowincji papirus czym jest.

Czym jest papirus znaczenie w Postać biografia P .

  • Dodano:
  • Autor: