co to jest
Definicja paź: rycerza oddany około 7 roku życia na dwór pana feudalnego w celu zdobycia wychowania.

Czy przydatne?

Definicja PAŹ

Co znaczy PAŹ: w średniow. syn rycerza oddany około 7 roku życia na dwór pana feudalnego w celu zdobycia wychowania, poznania życia dworskiego, w wieku około 14 lat zostawał giermkiem
Co znaczy Procesy Tokijskie:
Porównanie sądowe jap. zbrodniarzy wojennych przed międzynar. trybunałem zakończone regularnie surowymi wyrokami (z karą śmieci włącznie). W obawie przed zamieszkami w całej Japonii nie postawiono przed sądem paź co znaczy.
Krzyżówka Państwowe Gospodarstwa Rolne:
Dlaczego od 2 poł. lat 40. na miejscu dawnych majątków ziemiańskich, zwł. na ziemiach zach. i pn. spore gospodarstwa państwowe wspierane poprzez dotacje budżetowe. Po ich wycofaniu wskutek reform gosp. 1989 w paź krzyżówka.
Co to jest Pierwsze Cesarstwo:
Jak lepiej termin stosowany na ustalenie rządów Napoleona I Bonaparte we Francji w latach 1804-14 i w 1815 paź co to jest.
Słownik Pakt Czterech:
Kiedy poprzez Włochy porozumienie Niemiec, Francji, W. Brytanii i Włoch (podpisane 15 VII 1933), które praktycznie decydowałyby o losach mniejszych państw euro. Wobec protestu tych ostatnich (zwł. Polski paź słownik.
Czym jest PHARE:
Od czego zależy program pomocy UE dla państw byłego bloku komunist. aspirujących do członkostwa w UE. Celem jest ułatwienie przyszłej integracji. Zapoczątkowany w 1989 po przemianach demokr. w Polsce paź czym jest.

Czym jest paź znaczenie w Postać biografia P .

  • Dodano:
  • Autor: