pięściak co to jest
Definicja pięściak: archeologiczny; jedno z najstarszych narzędzi tnących produkowanych poprzez.

Czy przydatne?

Definicja PIĘŚCIAK

Co znaczy PIĘŚCIAK: termin archeologiczny; jedno z najstarszych narzędzi tnących produkowanych poprzez homo erectus przez obtłuczenie kamienia (gł. krzemienia), w kształcie migdału, owalnym bądź trójkątnym
Co znaczy Pismo Chińskie:
Porównanie pierwotnie obrazkowe, dziś ideograficzno-fonetyczne, współcz. w zastosowaniu około 3-6 tys. znaków pięściak co znaczy.
Krzyżówka Przemysł Ottokar I:
Dlaczego książę Czech 1192-93 i 1197, władca od 1198, z dyn. Przemyślidów; ograniczył zależność Czech od władców niem pięściak krzyżówka.
Co to jest Pestel Pawieł:
Jak lepiej dekabrysta, od 1821 stał na czele Tow. Południowego, autor jego programu (Prawda Ruska), gdzie opowiadał się za republiką demokr. i zniesieniem pańszczyzny; 1825 prowadził w Kijowie rozmowy z pięściak co to jest.
Słownik Parnell Charles:
Kiedy lider irl. stronnictwa nar. (od 1877) dążącego do zapewnienia Irlandii autonomii (Home Rule). Nie wahał się użytkować środków gwałtownych pięściak słownik.
Czym jest Polibiusz:
Od czego zależy najwybitniejszy gr. historyk doby hellenizmu, jako zakładnik znalazł się w Rzymie, gdzie pełen podziwu dla jego potęgi opisał podboje rzym. z lat 221-144 na kartach Historii pięściak czym jest.

Czym jest pięściak znaczenie w Postać biografia P .

  • Dodano:
  • Autor: