pika co to jest
Definicja pika: do 7 m w Europie XV-XVIII w. zbudowana z drzewca i osadzonego na nim ostrego grotu.

Czy przydatne?

Definicja PIKA

Co znaczy PIKA: broń piechoty o dł. do 7 m w Europie XV-XVIII w. zbudowana z drzewca i osadzonego na nim ostrego grotu
Co znaczy Pakt Stalowy:
Porównanie poprzez propagandę faszyst. sojuszowi militarnemu III Rzeszy z Włochami zawartemu na 10 lat 22 V 1939 w Berlinie. Zobowiązywał on sojusznika do natychmiastowej i bezwzględnej pomocy w sytuacji pika co znaczy.
Krzyżówka Pokój W Amiens:
Dlaczego zawarty poprzez Francję i jej sojuszników - Hiszpanię i Republikę Batawską z Anglią 25 III 1802; został zerwany już w 1803, bo Anglia nie chciała wycofać swych wojsk z Malty pika krzyżówka.
Co to jest Pallazzo In Fortezza:
Jak lepiej i XVII w. okazała rezydencja posiadająca cechy pałacu i zachowująca elementarne walory obronne. W Polsce przykładami klasycznych p.i.f. są Krzyżtopór w Ujeździe, Krasiczyn, Podhorce (aktualnie na pika co to jest.
Słownik Pakt Czterech:
Kiedy poprzez Włochy porozumienie Niemiec, Francji, W. Brytanii i Włoch (podpisane 15 VII 1933), które praktycznie decydowałyby o losach mniejszych państw euro. Wobec protestu tych ostatnich (zwł. Polski pika słownik.
Czym jest Pompeje, Pompeja:
Od czego zależy staroż. miasto w Italii zalane lawą i zasypane wskutek wybuchu wulkanu Wezuwiusz w 79 n.e.; wykopaliska na jego terenie przyniosły sporo danych o życiu codziennym w staroż. imperium rzym pika czym jest.

Czym jest pika znaczenie w Postać biografia P .

  • Dodano:
  • Autor: