przywilej co to jest
Definicja przywilej: władcę feudalnego akt nadania ustalonych uprawnień osobie, ekipie społ. bądź.

Czy przydatne?

Definicja PRZYWILEJ

Co znaczy PRZYWILEJ: dokonany poprzez władcę feudalnego akt nadania ustalonych uprawnień osobie, ekipie społ. bądź całym stanom albo uchylenia wobec nich jakiegoś ogólnie obowiązującego prawa
Co znaczy Państwo Patrymonialne:
Porównanie powszechna we inicjalnym średniow. (na przykład kraj Franków, Polska za Bolesława Krzywoustego), gdzie król traktuje podległy mu państwo jako własność i swobodnie nim dysponuje, na przykład dzieląc przywilej co znaczy.
Krzyżówka Poniński Henryk:
Dlaczego 1846 czł. Centralizacji Poznańskiej, uczestniczył w przygotowaniach do stworzenia; na pocz. II 1846 zdradził policji prus. plany stworzenia i wydał przywódców sprzysiężenia (między innymi K. Libelta przywilej krzyżówka.
Co to jest PKPG:
Jak lepiej Planowania Gospodarczego powołana w 1948 przejściowo w czasach stalinowskich na miejsce CUP pod kierownictwem H. Minca do opracowania planów rozwoju ekonomiki PRL, które zostały utajnione przywilej co to jest.
Słownik Paleografia:
Kiedy edukacja o dawnym piśmie. Bada jego rodzaje i odmiany, metody skracania pisma. Służy ustaleniu czasu miejsca stworzenia dokumentu. Podstawy jej opracowano w XVII w przywilej słownik.
Czym jest Powstanie Wata Tylera:
Od czego zależy z angielskiego: z 1381 wywołane wzrostem obciążeń podatkowych związanych z prowadzeniem wojny stuletniej. P.W.T. objęło pd.-wsch. Anglię (zajęto także Londyn). Agitowali na jego rzecz również przywilej czym jest.

Czym jest przywilej znaczenie w Postać biografia P .

  • Dodano:
  • Autor: