spirytuałowie co to jest
Definicja spirytuałowie: zakonie franciszkańskim protestujący (XIII-XIV w. ) przeciw złagodzeniu.

Czy przydatne?

Definicja SPIRYTUAŁOWIE

Co znaczy SPIRYTUAŁOWIE: radykalny nurt w zakonie franciszkańskim protestujący (XIII-XIV w. ) przeciw złagodzeniu reguły zakonnej (gł. w sprawie ubóstwa)
Co znaczy Stefan III Wielki:
Porównanie hospodar mołdawski od 1457. Wspomagał Polskę w walce z Maciejem Korwinem (1467), zwycięsko zmagał się z Turkami (1475). W 1497 rozbił na Bukowinie wojska pol. pod wodzą Jana Olbrachta spirytuałowie co znaczy.
Krzyżówka Stalmach Paweł:
Dlaczego działacz nar. na Śląsku Cieszyńskim; 1848 uczestnik zjazdu słowiańskiego w Pradze; od 1851 red. Gwiazdki Cieszyńskiej ; organizator pol. towarzystw gosp. i oświatowych: Kasyna w Cieszynie (1856 spirytuałowie krzyżówka.
Co to jest Senat RP:
Jak lepiej konstytucją z 1997 izba wyższa polskiego parlamentu składająca się ze 100 senatorów wybieranych na czteroletnią kadencję w głosowaniu powszechnym, bezpośrednim i tajnym. Senat, który został wyłoniony spirytuałowie co to jest.
Słownik Sukarno Achmed:
Kiedy w latach 1945-67; jeden z najpopularniejszych liderów Trzeciego Świata; w 1955 gospodarz konferencji w Bandungu. Prowadząc polity- kę prokomunist., utracił poparcie armii indonezyjskiej, która spirytuałowie słownik.
Czym jest "Samorządna Rzeczpospolita":
Od czego zależy NSZZ Solidarność przyjęty w trakcie zjazdu związku w IX 1981, postulujący rozwiązanie problemów spornych drogą dialogu, demokratyzację życia publicznego, likwidację nomenklatury w PRL itd spirytuałowie czym jest.

Czym jest spirytuałowie znaczenie w Postać biografia S .

  • Dodano:
  • Autor: