tabor co to jest
Definicja tabor: występujący od staroż. do czasów nowoż. uformowany z połączonych ze sobą i.

Czy przydatne?

Definicja TABOR

Co znaczy TABOR: 1. typ obozu wojsk. występujący od staroż. do czasów nowoż. uformowany z połączonych ze sobą i ustawionych w rzędy wozów, zza których łatwiej było odpierać ataki nieprzyjaciela; 2. środki transportu z zaopatrzeniem towarzyszące wojsku w trakcie działań wojennych
Co znaczy Trójporozumienie:
Porównanie tak nazywano od 1907 porozumienie Francji, Rosji i W.Brytanii. Zobacz także ententa tabor co znaczy.
Krzyżówka Tomasz Z Akwinu Św.:
Dlaczego ur. we Włoszech, dominikanin, uznany za największego teologa w Kościele katol., filozof, czołowy przedstawiciel scholastyki, artysta tomizmu; najsłynniejsze dzieło - Summa teologiczna tabor krzyżówka.
Co to jest Trybut:
Jak lepiej danina, przeważnie w pieniądzu, składana poprzez władcę trybutariusza innemu władcy jako dowód uznania zwierzchnictwa tabor co to jest.
Słownik Traktat Z Maastricht:
Kiedy 7 II 1992 w Maastricht (Holandia) poprzez 12 krajów tworzących wówczas EWG ustanawiający między innymi unię gosp. i walutową i realną unię polit. krajów sygnatariuszy ze wspólną polityką zagr. i tabor słownik.
Czym jest "Trybuna Ludu":
Od czego zależy prasowy KC PZPR wydawany od 1948 do 1990. Zarówno publikowane tam artykuły informacyjne, jak i publicystyka polit., gosp. czy kulturalna nosiły charakter urzędowej interpretacji i wykładni polit tabor czym jest.

Czym jest tabor znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: