torysi co to jest
Definicja torysi: domowej w Anglii nazwa zwolenników króla; 2. kolokwialna nazwa partii.

Czy przydatne?

Definicja TORYSI

Co znaczy TORYSI: 1. od czasów wojny domowej w Anglii nazwa zwolenników króla; 2. kolokwialna nazwa partii konserwatywnej w W. Brytanii
Co znaczy Teatr Ateński:
Porównanie w staroż. Wywodził się z obrzędów ku czi Dionizosa: do tańczącego i śpiewającego chóru dołączyli aktorzy, rozbudowano akcję dramatu. Rozrost t.a. przypada na V w. przed naszą erą, a w IV w. przed torysi co znaczy.
Krzyżówka Tajwan:
Dlaczego Chińskim, część Chin (1895-1945 w posiadaniu Japonii), która usamodzielniła się w 1949, kiedy pokonany poprzez komunistów w wojnie domowej lider Kuomintangu Czang Kaj-szek, korzystając z osłony amer torysi krzyżówka.
Co to jest Turner William:
Jak lepiej z angielskiego: romantyczny rysownik pejzaży (namalował 19 tys. obrazów); tworzył obrazy poetyczne, w pewnym stopniu abstrakcyjne torysi co to jest.
Słownik Taczanowski Edmund:
Kiedy stworzeniu styczniowym; 1834-45 służył w armii prus.; 1848 uczestnik stworzenia wielkopol., potem walczył we Włoszech pod wodzą G. Garibaldiego; w konspiracji przed powstaniem styczniowym; IV 1863 torysi słownik.
Czym jest "Tygrysy" Wschodniej Azji:
Od czego zależy regularnie u schyłku XX w. ustalenie dla najszybciej rozwijających się pod względem gosp. krajów świata między innymi Korei Pd., Tajwanu, Singapuru i terytorium dawnej kolonii bryt. Hongkongu, które torysi czym jest.

Czym jest torysi znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: