trójpolówka co to jest
Definicja trójpolówka: średniow. mechanizm uprawy gruntów rolnych oparty na podziale ziemi na trzy.

Czy przydatne?

Definicja TRÓJPOLÓWKA

Co znaczy TRÓJPOLÓWKA: wprowadzony w średniow. mechanizm uprawy gruntów rolnych oparty na podziale ziemi na trzy pola, z których każde co trzy lata ugorowano bądź - od XVIII w. - obsiewano roślinami motylkowymi albo okopowymi, co zapobiegało wyjaławianiu gleby
Co znaczy Tymczasowa Komisja Skonfederowanych Stronnictw Niepodległościowych:
Porównanie utworzona w Galicji w 1912; jej celem było koordynowanie akcji niepodl. i utworzenie u boku Austrii pol. sił zbrojnych do walki z Rosją; TKSSN podporządkował się Związek Strzelecki; istniała do 1914 trójpolówka co znaczy.
Krzyżówka Towarzystwa Kredytowe Ziemskie:
Dlaczego właścicieli ziemskich zakładane w XIX w. w celu zapewnienia ziemiaństwu kredytów; w Królestwie Pol. utworzone 13 VI 1825 z inicjatywy F.K. Lubeckiego-Druckiego; czł. TKZ mogli uzyskać pożyczkę (na trójpolówka krzyżówka.
Co to jest Thiers Adolphe:
Jak lepiej historyk; prezydent Francji w latach1871-73; zwolennik monarchii konstytucyjnej; w 1830 poparł Ludwika Filipa I; za panowania Napoleona III lider liberalnej opozycji, przeciwny wojnie z Prusami; jako trójpolówka co to jest.
Słownik Tobruk:
Kiedy twierdza w Cyrenajce (dziś Libia), w 1941 pod panowaniem wł., przedmiot ostrych walk sił wł.-niem. i alianckich, znany z zaciętej obrony przed Niemcami IV-XII1941, gdzie brała udział polska trójpolówka słownik.
Czym jest Tezy Kwietniowe:
Od czego zależy 17 IV 1917 bolszewikom poprzez W. Lenina, który odrzucał stworzony poprzez rewolucję lutową ustrój demokracji parlamentarnej, a domagał się rewolucji socjalistycznej , a więc przejęcia władzy w trójpolówka czym jest.

Czym jest trójpolówka znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: