trybut co to jest
Definicja trybut: w pieniądzu, składana poprzez władcę trybutariusza innemu władcy jako dowód.

Czy przydatne?

Definicja TRYBUT

Co znaczy TRYBUT: danina, przeważnie w pieniądzu, składana poprzez władcę trybutariusza innemu władcy jako dowód uznania zwierzchnictwa
Co znaczy Tatarzy:
Porównanie jednego z plemion mong., od XII w. użytkowana odnosząc się do ludów mong., tur. i tungusko-tybetańskich wchodzących w skład imperium mong. Czyngis-chana. Od II poł. XV w. Litwa, a później także trybut co znaczy.
Krzyżówka Tycjan, Właśc. Tiziano Vecellio:
Dlaczego najwybitniejszych przedstawicieli szkoły weneckiej w malarstwie. Mistrz w stosowaniu światłocienia; liczne portrety, obrazy o tematyce rel. i mitol. (portret cesarza Karola V, Wizyta w świątyni trybut krzyżówka.
Co to jest Termy:
Jak lepiej w staroż. Rzymie łaźnie publiczne, obiekty mieszczące się we wspaniałych budowlach, gdzie poza usługami kąpielowymi można było skorzystać z sal gimnastycznych, miejsc odpoczynku czy bibliotek trybut co to jest.
Słownik Traktat Paryski:
Kiedy wojnie krymskiej, podpisany poprzez Rosję, Anglię, Francję, Sardynię i Turcję, a również Austrię i Prusy; ustalał neutralność i demilitaryzację M. Czarnego, swobodę żeglugi na Dunaju; wszystkie trybut słownik.
Czym jest Towarzystwo Naukowej Pomocy:
Od czego zależy powstałe w 1841 w Ogromnym Księstwie Poznańskim z inicjatywy K. Marcinkowskiego i K. Libelta; udzielało wsparcia pol. uczniom szkół średnich i studentom; zbierało składki i darowizny, przeznaczając trybut czym jest.

Czym jest trybut znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: