trzygłów co to jest
Definicja Trzygłów: czczone na Połabiu pn. i Pomorzu Zach.; jego posąg z charakterystycznymi trzema.

Czy przydatne?

Definicja TRZYGŁÓW

Co znaczy TRZYGŁÓW: bóstwo Słowian czczone na Połabiu pn. i Pomorzu Zach.; jego posąg z charakterystycznymi trzema głowami znajdował się między innymi w Szczecinie; stanowił być może zachodniosłowiańskie upostaciowanie Wołosa
Co znaczy Towiański Andrzej:
Porównanie 1818 ukończył prawo na Uniw. Wileńskim; 1841 osiadł w Paryżu; 1842 zał. sektę rel. nazwaną Kołem Kwestie Bożej; wydalony w 1842 z Francji zamieszkał w Belgii, potem w Szwajcarii; jego koncepcje zw trzygłów co znaczy.
Krzyżówka Towarzystwo Demokratyczne Polskie:
Dlaczego demokr. organizacja Ogromnej Emigracji, zał. w 1832 w Paryżu; pierwsza nowoczesna pol. partia polit.; TDP podzielone było na sekcje terytorialne, od 1836 na czele stała Centralizacja, ważniejsze trzygłów krzyżówka.
Co to jest Thomas Sidney:
Jak lepiej z angielskiego: wynalazca. W 1877 opracował metodę wytapiania surówki żelaza z rud zanieczyszczonych fosforem. Pozwoliło to na zastosowanie do chwili obecnej bezużytecznych złóż rudy żelaza trzygłów co to jest.
Słownik Tudjman Franjo:
Kiedy gen. Od 1989 przewodniczący partii o nazwie Chorwacka Wspólnota Demokratyczna, od 1990 kilkakrotnie wybierany na prezydenta Chorwacji sprawował ten urząd do Zgonu. Postrzegany poprzez wielu jako tata trzygłów słownik.
Czym jest Toussaint Louverture:
Od czego zależy gen.; niewolnik murzyński; w 1791 lider stworzenia na Haiti, od 1794 w służbie franc.; w 1801 po opanowaniu hiszp. części wyspy rzeczywisty król Haiti, w 1802 zmuszony do kapitulacji poprzez franc trzygłów czym jest.

Czym jest Trzygłów znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: