tybet co to jest
Definicja Tybet: autonomiczny obszar Chin, które anektowały to terytorium w 1950. Przedtem.

Czy przydatne?

Definicja TYBET

Co znaczy TYBET: aktualnie autonomiczny obszar Chin, które anektowały to terytorium w 1950. Przedtem suwerenne kraj o ustroju teokratycznym z dalajlamą na czele, który od czasu stworzenia w Tybecie w 1959 znajduje się na emigracji, zabiegając o poparcie dla niepodl. aspiracji swego państwie. Czternasty dalajlama Tenzin Gyatso uzyskał Pokojową Nagrodę Nobla w 1989
Co znaczy Tatarzy:
Porównanie jednego z plemion mong., od XII w. użytkowana odnosząc się do ludów mong., tur. i tungusko-tybetańskich wchodzących w skład imperium mong. Czyngis-chana. Od II poł. XV w. Litwa, a później także tybet co znaczy.
Krzyżówka Traktat Z Saint-Germain:
Dlaczego 1919 traktat kończący wojnę pomiędzy Austrią a państwami ententy. Austria straciła między innymi Galicję na rzecz Polski, Czechy, Morawy i Śląsk Cieszyński na rzecz Czechosłowacji, Słowenię, wsch tybet krzyżówka.
Co to jest Teksty Źródłowe:
Jak lepiej wydawnictwo zawierające dokumenty źródłowe dla historyków mające chronić oryginały przed zniszczeniem albo wykorzystywane do celów dydaktycznych tybet co to jest.
Słownik Tercjarz:
Kiedy trzeciego zakonu - tercjarstwa, organizacji religijnej w Kościele katol. skupiającej ludzi świeckich przy ustalonym zakonie bez obowiązku życia w klasztorze i składania ślubów zakonnych; w najwyższym tybet słownik.
Czym jest Trójporozumienie:
Od czego zależy tak nazywano od 1907 porozumienie Francji, Rosji i W.Brytanii. Zobacz także ententa tybet czym jest.

Czym jest Tybet znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: