wasal co to jest
Definicja wasal: składający hołd seniorowi, po inwestyturze zostawał lennikiem, mógł równocześnie.

Czy przydatne?

Definicja WASAL

Co znaczy WASAL: w średniow. feudał składający hołd seniorowi, po inwestyturze zostawał lennikiem, mógł równocześnie być seniorem dla własnych wasali, nawet władcą udzielnego państwa
Co znaczy Wojna Niemiecko-Radziecka:
Porównanie 1941 atakiem 3 grup armii skierowanych na Leningrad, Moskwę i Ukrainę. W XII 1941 Niemcy zostali zatrzymani w bitwie pod Moskwą. W V 1942 najmocniejsze uderzenie skierowali na pd. dochodząc na wasal co znaczy.
Krzyżówka Worcell Stanisław:
Dlaczego demokr., dziennikarz; poseł na sejm powstańczy 1831; od 1832 na emigracji we Francji, uczestniczył w przygotowaniach do partyzantki J. Zaliwskiego; 1835 współzałożyciel i gł. ideolog Gromady Grudziąż wasal krzyżówka.
Co to jest Wojna Koreańska 1950-53:
Jak lepiej zbrojny spowodowany agresją zachęconej zwycięstwem komunistów w Chinach komunist. Korei Pn. (lider Kim Ir Sen) na prozachodnią Koreę Pd. (25 VI 1950). Porada Bezpieczeństwa ONZ uchwaliła wysłanie do wasal co to jest.
Słownik Witte Siergiej:
Kiedy latach 1892-1903 min. finansów; w 1897 przeprowadził reformę pieniężną - mechanizm walutowy oparł na złocie; dążył do uprzemysłowienia Rosji; zwolennik sojuszu ros.-franc., w latach 1905-06 premier wasal słownik.
Czym jest Wiryliści:
Od czego zależy członkowie ciał parlamentarnych zasiadający w nich nie z wyboru, lecz w konsekwencji sprawowanego stanowiska, na przykład w sejmie galic. zasiadali jako wiryliści rektorzy uniwersytetów wasal czym jest.

Czym jest wasal znaczenie w Postać biografia W .

  • Dodano:
  • Autor: