witraż co to jest
Definicja witraż: z kawałków kolorowego szkła połączonych ramkami z ołowiu, wypełniająca okno. W.

Czy przydatne?

Definicja WITRAŻ

Co znaczy WITRAŻ: kompozycja wykonana z kawałków kolorowego szkła połączonych ramkami z ołowiu, wypełniająca okno. W. stosowano od wczesnego średniow., a w najwyższym stopniu dostępne były w dobie gotyku
Co znaczy Włodkowic Paweł:
Porównanie Akademii Krakowskiej; na soborze w Konstancji (1414-17) nowatorsko bronił prawa pogan do posiadania własnych krajów, podważał celowość istnienia Zakonu Krzyżackiego, przedstawił swoją teorię na temat witraż co znaczy.
Krzyżówka Wilhelm I Zdobywca:
Dlaczego od 1066 po bitwie pod Hastings władca Anglii, zapoczątkował dyn. normandzką w Anglii, a zarazem królestwo anglo-normandzkie; wprowadził, odmiennie niż na kontynencie, podporządkowanie wszystkich witraż krzyżówka.
Co to jest Wojna Polsko-Bolszewicka 1919-20:
Jak lepiej spór o pol. Kresy Wsch. nareszcie 1918. Wobec posuwania się Armii Czerwonej na zach. (w ramach eksportu zwycięskiej rewolucji komunist.) i datujących się już od II 1919 starć pol.-bolszewickich J witraż co to jest.
Słownik Wajsjowie:
Kiedy trzecia warna (u nie wszystkich autorów kasta) w staroż. Indiach, utworzona z rolników, kupców, rzemieślników witraż słownik.
Czym jest Wojna Siedmioletnia 1756-63:
Od czego zależy między Anglią, Hanowerem, Prusami a koalicją Francji, Hiszpanii, Austrii, Rosji, Saksonii, państw Rzeszy Niem. i Szwecji. Naprawdę działania wojenne między kolonistami franc. a z angielskiego witraż czym jest.

Czym jest witraż znaczenie w Postać biografia W .

  • Dodano:
  • Autor: