żmudź co to jest
Definicja Żmudź: Litwie na pn. od dolnego Niemna; teren rywalizacji Litwy i Krzyżaków, 1422.

Czy przydatne?

Definicja ŻMUDŹ

Co znaczy ŻMUDŹ: kraina hist. w zach. Litwie na pn. od dolnego Niemna; teren rywalizacji Litwy i Krzyżaków, 1422 włączona do Wielkiego Księstwa Litew., później dzieli losy Litwy
Co znaczy Zawadzki Aleksander:
Porównanie komunist. Od 1923 w KPP, a w dalszym ciągu w PPR i PZPR. W trakcie wojny oficer polit. w Armii Polskiej w ZSRR. W latach PRL między innymi wicepremier 1950-52 i przewodn. Porady Państwa 1952-64 żmudź co znaczy.
Krzyżówka Żdanow Andriej:
Dlaczego znany ideolog komunist., współtwórca Kominformu w 1947. Zapoczątkował akcję na rzecz uniformizacji życia umysłowego w ZSRR, gdzie represjonowano znanych filozofów, malarzy, kompozytorów żmudź krzyżówka.
Co to jest "Znak":
Jak lepiej w sejmie PRL powstałe w I 1957, po październiku 1956, kiedy po raz pierwszy PZPR zgodziła się na dopuszczenie zdeklarowanych katolików do sejmu PRL. Składało się z intelektualistów skupionych wokół żmudź co to jest.
Słownik Zbigniew:
Kiedy Piastów, syn Władysław Hermana, brat Bolesława Krzywoustego. Za życia ojca po wygnaniu Sieciecha objął swoją dzielnicę (1098); od 1102 współrządził wspólnie z Bolesławem Krzywoustym żmudź słownik.
Czym jest Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich:
Od czego zależy państwa federacyjnego utworzonego 30 XII 1922 początkowo z Ros., Ukr., Białoruskiej i Zakaukaskiej republik radz. Później rozszerzane o inne (1925 Uzbecką, Turkmeńską, 1929 Tadżycką, w dalszym ciągu żmudź czym jest.

Czym jest Żmudź znaczenie w Postać biografia Z .

  • Dodano:
  • Autor: