airbag airbag system co to jest
KRZYŻÓWKA Airbag - Co To Jest Airbag?, Abs - Jak Działa System Abs?, Ahc - Do Czego Służy System.

Słownik o motoryzacji i definicje o częściach A

  • ASR - DO CZEGO SŁUŻY UKŁAD ASR? Definicja niem. Antriebsschlupfregelung) przeciwdziała poślizgowi kół w trakcie ruszania i przyspieszania. Po wykryciu poślizgu poprzez szczególny czujnik, układ asr - do czego służy układ asr?.
  • AQUAPLANING - CZYM JEST AQUAPLANING? Definicja zdarzenie, w trakcie którego opona traci kontakt z nawierzchnią w konsekwencji stworzenia delikatnej warstwy cieczy pod oponą. Zdarzenie tj. tym bardziej aquaplaning - czym jest aquaplaning?.
  • AHC - DO CZEGO SŁUŻY SYSTEM AHC? Definicja angielskiego: Active Height Control) jest urządzeniem pozwalającym na czynną regulację wysokości prześwitu. Mechanizm ten jest przydatny zarówno w terenie, gdy ahc - do czego służy system ahc?.
  • ABS - JAK DZIAŁA SYSTEM ABS? Definicja angielskiego: Antilock Braking Mechanizm) zapobiega blokowaniu się kół w trakcie hamowania przez błyskawiczne zmniejszanie i zwiększanie skuteczności hamulca abs - jak działa system abs?.
  • AIRBAG - CO TO JEST AIRBAG? Definicja powietrzna (zwana także gazową) chroniąca osobę podróżującą samochodem przed obrażeniami poniesionymi w konsekwencji zderzenia. W skład airbagu wchodzi worek airbag - co to jest airbag?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja KRZYŻÓWKA Airbag - Co To Jest Airbag?, Abs - Jak Działa System Abs?, Ahc - Do Czego Służy System Ahc?, Aquaplaning - Czym Jest Aquaplaning?, Asr - Do Czego Służy Układ informacje.

Co to jest Co znaczy Airbag - Co To Jest Airbag?, Abs - Jak Działa System Abs znaczenie.