czego służy system sposób co to jest
Esp - Do Czego Służy System Esp?, Egr - W Jaki Sposób Działa Egr?, Ebd - Jak Działa Ebd?, Euro-Ncap.

Słownik o motoryzacji i definicje o częściach E

  • EBA - CO OZNACZA SKRÓT EBA? Definicja angielskiego: Emergency Brake Assist) to urządzenie wspomagające awaryjne hamowanie. Rejestruje ono szybkość i nacisk na pedał hamulca i uaktywnia się, gdy eba - co oznacza skrót eba?.
  • EBV - CO TO JEST EBV? Definicja Elektronische Bremskraftver-teilung) to elektroniczny korektor siły hamowania. Mechanizm ten rejestruje obciążenie osi pojazdu i wymienia siłę hamowania ebv - co to jest ebv?.
  • ECU - CZYM JEST ECU? Definicja angielskiego: Electronic Control Unit) to komputer nadzorujący pracę danego podzespołu samochodu. Aczkolwiek układ ten znany jest raczej z silników, użytkowany ecu - czym jest ecu?.
  • EURO-NCAP - CZYM ZAJMUJE SIĘ EURO-NCAP? Definicja angielskiego: European New Car Assessment Program) to powstała w 1996 roku organizacja zajmująca się ocenianiem poziomu bezpieczeństwa zapewnianego poprzez euro-ncap - czym zajmuje się euro-ncap?.
  • EBD - JAK DZIAŁA EBD? Definicja angielskiego: Electronic Brakeforce Distribu-tion) jest systemem odpowiadającym za rozdział siły hamowania na poszczególne koła. Układ ten, będący właściwie ebd - jak działa ebd?.
  • EGR - W JAKI SPOSÓB DZIAŁA EGR? Definicja angielskiego: Exhaust Gas Recirculation) to mechanizm odpowiadający za recyrkulację spalin. Układ ten sprawdza skład gazów wydechowych i w przypadku wykrycia egr - w jaki sposób działa egr?.
  • ESP - DO CZEGO SŁUŻY SYSTEM ESP? Definicja angielskiego: Electronic Stabilisation Program) jest elektronicznym systemem bezpieczeństwa pozwalającym kierowcy utrzymać obrany tor jazdy. Układ ESP esp - do czego służy system esp?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja Esp - Do Czego Służy System Esp?, Egr - W Jaki Sposób Działa Egr?, Ebd - Jak Działa Ebd?, Euro-Ncap - Czym Zajmuje Się Euro-Ncap?, Ecu - Czym Jest Ecu?, Ebv informacje.

Co to jest Esp - Do Czego Służy System Esp?, Egr - W Jaki Sposób znaczenie.