skrót krzyżówka co to jest
ECU - czym jest ECU? co znaczy EBD - jak działa EBD? krzyżówka ESP - do czego służy system ESP? co.

W samochodzie słownik o motoryzacji i częściach E

  • Co znaczy EBA - CO OZNACZA SKRÓT EBA? Ranking angielskiego: Emergency Brake Assist) to urządzenie wspomagające awaryjne hamowanie. Rejestruje ono szybkość i nacisk na pedał hamulca i uaktywnia się, gdy porównanie eba - co oznacza skrót eba?.
  • Krzyżówka EBV - CO TO JEST EBV? Co lepsze Elektronische Bremskraftver-teilung) to elektroniczny korektor siły hamowania. Mechanizm ten rejestruje obciążenie osi pojazdu i wymienia siłę hamowania dlaczego ebv - co to jest ebv?.
  • Co to jest EURO-NCAP - CZYM ZAJMUJE SIĘ EURO-NCAP? Czy warto angielskiego: European New Car Assessment Program) to powstała w 1996 roku organizacja zajmująca się ocenianiem poziomu bezpieczeństwa zapewnianego poprzez jak lepiej euro-ncap - czym zajmuje się euro-ncap?.
  • Słownik EGR - W JAKI SPOSÓB DZIAŁA EGR? Opinie forum angielskiego: Exhaust Gas Recirculation) to mechanizm odpowiadający za recyrkulację spalin. Układ ten sprawdza skład gazów wydechowych i w przypadku wykrycia kiedy egr - w jaki sposób działa egr?.
  • Czym jest ESP - DO CZEGO SŁUŻY SYSTEM ESP? Najlepszy angielskiego: Electronic Stabilisation Program) jest elektronicznym systemem bezpieczeństwa pozwalającym kierowcy utrzymać obrany tor jazdy. Układ ESP od czego zależy esp - do czego służy system esp?.
  • Co oznacza EBD - JAK DZIAŁA EBD? Porównaj angielskiego: Electronic Brakeforce Distribu-tion) jest systemem odpowiadającym za rozdział siły hamowania na poszczególne koła. Układ ten, będący właściwie na czym polega ebd - jak działa ebd?.
  • Tłumaczenie ECU - CZYM JEST ECU? Wyniki angielskiego: Electronic Control Unit) to komputer nadzorujący pracę danego podzespołu samochodu. Aczkolwiek układ ten znany jest raczej z silników, użytkowany różnice ecu - czym jest ecu?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja ECU - czym jest ECU? co znaczy EBD - jak działa EBD? krzyżówka ESP - do czego służy system ESP? co to jest EGR - w jaki sposób działa EGR? słownik Euro-NCAP -. informacje.

Co to jest EBA - co oznacza skrót EBA? co znaczy EBV - co to jest EBV? krzyżówka znaczenie.