encyklopedia immobiler czego co to jest
CZYM JEST Immobiliser - Do Czego Służy Immobiliser?, Intercooler - Czym Jest Intercooler?, Idsplus.

Słownik o motoryzacji i definicje o częściach I

  • ITALDESIGN - CZYM ZAJMUJE SIĘ ITALDESIGN? Definicja nazwa Italdesign-Giugiaro S.p.A) to założona w 1968 roku spółka zajmująca się projektowaniem, a również produkcją aut. Włoskie studio wystylizowało takie italdesign - czym zajmuje się italdesign?.
  • ISOFIX - CO TO JEST ISOFIX? Definicja stosowanego na całym świecie mechanizmu mocowania fotelików dziecięcych w autach. W samochodach z systemem ISOFIX zaczepy poświęcone do montażu fotelika isofix - co to jest isofix?.
  • IDSPLUS - JAK DZIAŁA ZAWIESZENIE IDSPLUS? Definicja angielskiego: Intelligent Drivetrain Mechanizm Plus) to zawieszenie adaptacyjne wykorzystujące technologię CDC. Układ CDC odpowiedzialny jest za dostosowanie idsplus - jak działa zawieszenie idsplus?.
  • INTERCOOLER - CZYM JEST INTERCOOLER? Definicja angielskiego: „chłodnica pośrednia”) to chłodnica powietrza doładowującego użytkowana w autach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Intercooler ma za zadanie intercooler - czym jest intercooler?.
  • IMMOBILISER - DO CZEGO SŁUŻY IMMOBILISER? Definicja angielskiego: „unieruchamiacz”) to urządzenie utrudniające uruchomienie silnika samochodu poprzez niepowołane do tego osoby. Elektroniczny mechanizm immobiliser - do czego służy immobiliser?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja CZYM JEST Immobiliser - Do Czego Służy Immobiliser?, Intercooler - Czym Jest Intercooler?, Idsplus - Jak Działa Zawieszenie Idsplus?, Isofix - Co To Jest Isofix informacje.

Co to jest Encyklopedia Immobiliser - Do Czego Służy Immobiliser?, Intercooler znaczenie.