zejścia określa zejścia co to jest
Kolumna McPhersona - jak działa kolumna McPhersona? co znaczy Kąt natarcia - czym jest kąt natarcia.

W samochodzie słownik o motoryzacji i częściach K

  • Co znaczy KĄT ZEJŚCIA - CO OKREŚLA KĄT ZEJŚCIA? Ranking kąta nachylenia zbocza, z którego może zjechać auto bez uszczerbku na elementach samochodu (zarówno nadwoziowych, jak i podwoziowych) położonych za kołami porównanie kąt zejścia - co określa kąt zejścia?.
  • Krzyżówka KĄT RAMPOWY - CZEGO DOTYCZY KĄT RAMPOWY? Co lepsze także najazdowym) to jeden z parametrów określających umiejętności terenowe samochodu. Ustala on max. rozmiar rampy, którą może przejechać auto, bez uszkodzeń dlaczego kąt rampowy - czego dotyczy kąt rampowy?.
  • Co to jest KOMBI - CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ NADWOZIE KOMBI? Czy warto typów dwubryłowego nadwozia zamkniętego. Karoseria ta charakteryzuje się przedłużoną częścią tylną zakończoną „dodatkowymi” słupkami D. Nadwozia kombi są jak lepiej kombi - czym charakteryzuje się nadwozie kombi?.
  • Słownik KOMPUTER POKŁADOWY - DO CZEGO SŁUŻY KOMPUTER POKŁADOWY? Opinie forum to urządzenie przekazujące wiadomości dzięki specjalnego wyświetlacza, montowanego zwykle pomiędzy zegarami. Dzięki komputerowi pokładowemu dowiemy się między kiedy komputer pokładowy - do czego służy komputer pokładowy?.
  • Czym jest KM - CZYM JEST KOŃ MECHANICZNY? Najlepszy skrócie KM) to jednostka mocy określająca jeden z parametrów silnika. Za granicą spotkamy się z oznaczeniami hp (z brytyjskiego Horse Power), ch (z fran od czego zależy km - czym jest koń mechaniczny?.
  • Co oznacza KSENONOWE OŚWIETLENIE - JAK DZIAŁAJĄ "KSENONY"? Porównaj ksenonowe dotyczy lamp, gdzie światło produkowane jest nie poprzez żarnik (tak jak ma to miejsce w konwencjonalnych światłach), a łuk elektryczny powstający na czym polega ksenonowe oświetlenie - jak działają "ksenony"?.
  • Tłumaczenie KĄT NATARCIA - CZYM JEST KĄT NATARCIA? Wyniki kąt nachylenia wzniesienia, na który może podjechać auto bez uszczerbku na podzespołach pojazdu zamontowanych przed osią przednią. Dotyczy to zarówno różnice kąt natarcia - czym jest kąt natarcia?.
  • Przykłady KOLUMNA MCPHERSONA - JAK DZIAŁA KOLUMNA MCPHERSONA? Zastosowanie to jedna z odmian kolumny resorującej. Złożona jest ona ze zwrotnicy sterowanej dzięki drążka kierowniczego, kolumny skręcającej wraz ze zwrotnicą, a również wady i zalety kolumna mcphersona - jak działa kolumna mcphersona?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja Kolumna McPhersona - jak działa kolumna McPhersona? co znaczy Kąt natarcia - czym jest kąt natarcia? krzyżówka Ksenonowe oświetlenie - jak działają "ksenony"?. informacje.

Co to jest Kąt zejścia - co określa kąt zejścia? co znaczy Kąt rampowy - czego znaczenie.