opór toczenia czego dotyczy co to jest
Opór Toczenia - Czego Dotyczy Opór Toczenia?, Opór Powietrza - Czym Jest Opór Powietrza?, Ohv - Co.

Słownik o motoryzacji i definicje o częściach O

  • OFF-ROAD - CZYM JEST OFF-ROAD? Definicja angielskiego: „poza drogą”) to termin związany z samochodami terenowymi. Dotyczy on jednak nie tylko samych pojazdów, lecz i ich wyposażenia i jazdy po off-road - czym jest off-road?.
  • OLEJ NAPĘDOWY - CZYM CECHUJE SIĘ OLEJ NAPĘDOWY? Definicja paliwo używane do zasilania jednostek wysokoprężnych zaopatrzonych w samoczynny zapłon. Olej napędowy powstaje w procesach destylacyjnych ropy naftowej olej napędowy - czym cechuje się olej napędowy?.
  • OHC - CO TO JEST OHC? Definicja angielskiego: Overhead Camshaft) to jedna z technologii konstrukcyjnych użytkowanych w jednostkach napędowych. W silnikach OHC za napędzanie zaworów ohc - co to jest ohc?.
  • OBD - DO CZEGO SŁUŻY SYSTEM OBD? Definicja angielskiego: On Board Diagnosis) to mechanizm wykorzystywany do zminimalizowania zanieczyszczania środowiska poprzez auto. Układ stale kontroluje podzespoły obd - do czego służy system obd?.
  • OHV - CO OZNACZA SKRÓT OHV? Definicja angielskiego: Overhead Valves) to jedna z technik konstrukcyjnych użytkowanych w silnikach. W jednostkach OHV wałek rozrządu umieszczony jest w bloku silnika i ohv - co oznacza skrót ohv?.
  • OPÓR POWIETRZA - CZYM JEST OPÓR POWIETRZA? Definicja zwany także aerodynamicznym) ustala siłę powietrza działającą na auto uzależnioną od kształtu pojazdu. Im auto ma mniej aerodynamiczne przedmioty nadwoziowe i opór powietrza - czym jest opór powietrza?.
  • OPÓR TOCZENIA - CZEGO DOTYCZY OPÓR TOCZENIA? Definicja ustala opór jaki stawiają opony zamontowane w aucie. Wartość oporu toczenia uzależniona jest nie tylko od wielkości, konstrukcji i masy ogumienia, lecz również opór toczenia - czego dotyczy opór toczenia?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja Opór Toczenia - Czego Dotyczy Opór Toczenia?, Opór Powietrza - Czym Jest Opór Powietrza?, Ohv - Co Oznacza Skrót Ohv?, Obd - Do Czego Służy System Obd?, Ohc informacje.

Co to jest Opór Toczenia - Czego Dotyczy Opór Toczenia?, Opór znaczenie.