strefa kontrolowanego zgniotu co to jest
SH-AWD - co oznacza skrót SH-AWD? co znaczy SBC - jak działa SBC? krzyżówka Spoiler - do czego.

W samochodzie słownik o motoryzacji i częściach S

 • Co znaczy STREFA KONTROLOWANEGO ZGNIOTU - CZYM JEST STREFA KONTROLOWANEGO ZGNIOTU? Ranking kontrolowanego zgniotu to jeden z głównych przedmiotów mających wpływ na bezpieczeństwo bierne auta. Opracowanie strefy kontrolowanego zgniotu pozwala na porównanie strefa kontrolowanego zgniotu - czym jest strefa kontrolowanego zgniotu?.
 • Krzyżówka SERVOTRONIC - DO CZEGO SŁUŻY SERVOTRONIC? Co lepsze układ będący rozszerzeniem standardowego wspomagania układu kierowniczego. Servotronic minimalizuje siłę wspomagania wraz ze wzrostem prędkości, dzięki czemu dlaczego servotronic - do czego służy servotronic?.
 • Co to jest SUV - CZYM JEST SUV? Czy warto angielskiego: Sport-utility Vehicle) to segment samochodowy w odniesieniu aut terenowo-osobowych. Aczkolwiek SUV-y umieją poruszać się w lekkim terenie (między jak lepiej suv - czym jest suv?.
 • Słownik SAHR - CO OZNACZA SKRÓT SAHR? Opinie forum angielskiego: Saab Active Head Restraint) to zagłówek siedzenia samochodowego użytkowany poprzez szwedzkiego Saaba. Zagłówek SAHR wykorzystuje szczególny kiedy sahr - co oznacza skrót sahr?.
 • Czym jest SMT - CZYM JEST SMT? Najlepszy angielskiego: Sequential Manual Transmission) to rodzaj manualnej skrzyni biegów, gdzie konwencjonalne sprzęgło zastąpione jest mechanizmem automatycznym od czego zależy smt - czym jest smt?.
 • Co oznacza SILNIK WANKLA - JAK DZIAŁA SILNIK WANKLA? Porównaj konstrukcja zaprojektowana poprzez niemieckiego inżyniera Felixa Wankla. W silniku Wankla tłok wykonuje ruch obrotowy, tworząc cztery osobne komory - ssania na czym polega silnik wankla - jak działa silnik wankla?.
 • Tłumaczenie SIPS - CO TO JEST SIPS? Wyniki angielskiego: Side Impact Protection Mechanizm) to jedna z technologii poprawiających bezpieczeństwo bierne pojazdu. Dzięki systemowi SIPS, w trakcie uderzenia różnice sips - co to jest sips?.
 • Przykłady S TRONIC - CZYM JEST S TRONIC? Zastosowanie sprzęgłowa skrzynia biegów pozwalająca na automatyczną albo manualną zmianę przełożeń. Dzięki wykorzystaniu dwóch sprzęgieł (z których jedno odpowiada za biegi wady i zalety s tronic - czym jest s tronic?.
 • Definicja SNOW MOTION - DO CZEGO SŁUŻY SYSTEM SNOW MOTION? Ranking mechanizm umożliwiający bezpieczne ruszanie i skuteczną jazdę na nawierzchniach ośnieżonych albo oblodzonych. Snow Motion wykorzystuje szereg elektronicznych podobieństwa snow motion - do czego służy system snow motion?.
 • Encyklopedia SILNIK WIDLASTY - CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ SILNIK WIDLASTY? Co lepsze typ motoru, gdzie dwa rzędy cylindrów ustawione są względem siebie pod kątem. Oznaczenie literowe „V” (na przykład V6, V10) nawiązuje właśnie do odchylenia czemu silnik widlasty - czym charakteryzuje się silnik widlasty?.
 • Jak działa SEDAN - CZYM JEST NADWOZIE SEDAN? Czy warto karoserii, gdzie linia nadwozia dzieli się na trzy odrębne części - pierwsza skrywa silnik, druga kabinę pasażerską, zaś trzecia - bagażnik. Sedany, określane co gorsze sedan - czym jest nadwozie sedan?.
 • Czy jest SPOILER - DO CZEGO SŁUŻY SPOILER? Opinie forum nadwozia mający za zadanie poprawić aerodynamikę samochodu przez zmianę metody opływania powietrza. W autach wyczynowych ma on niebagatelne znaczenie na porównaj spoiler - do czego służy spoiler?.
 • Pojęcie SBC - JAK DZIAŁA SBC? Najlepszy angielskiego: Sensotronic Brake Control) to urządzenie wspomagające działanie układu hamulcowego. SBC wykorzystuje szczególne czujniki do kontrolowania między porównanie sbc - jak działa sbc?.
 • Wyjaśnienie SH-AWD - CO OZNACZA SKRÓT SH-AWD? Porównaj angielskiego: Extra Handling All Wheel Drive) to układ umożliwiający najlepszy rozdział siły napędowej na poszczególne koła. Mechanizm SH-AWD wykorzystuje dlaczego sh-awd - co oznacza skrót sh-awd?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja SH-AWD - co oznacza skrót SH-AWD? co znaczy SBC - jak działa SBC? krzyżówka Spoiler - do czego służy spoiler? co to jest Sedan - czym jest nadwozie sedan?. informacje.

Co to jest Strefa kontrolowanego zgniotu - czym jest strefa kontrolowanego znaczenie.