tempomat czego służy tempomat co to jest
Targa - co to jest targa? co znaczy Tiptronic - jak działa skrzynia Tiptronic? krzyżówka.

W samochodzie słownik o motoryzacji i częściach T

 • Co znaczy TEMPOMAT - DO CZEGO SŁUŻY TEMPOMAT? Ranking urządzenie mające za zadanie utrzymać szybkość zaprogramowaną poprzez kierowcę. Dzięki tempomatowi kierowca pokonujący trasę ze stałą prędkością, może naciskać porównanie tempomat - do czego służy tempomat?.
 • Krzyżówka TCS - JAK DZIAŁA TCS? Co lepsze angielskiego: Traction Control Mechanizm) to układ zapobiegający ślizganiu się kół w trakcie ruszania albo gwałtownego przyspieszania. Mechanizm TCS kontroluje dlaczego tcs - jak działa tcs?.
 • Co to jest TWIN SPARK - CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ SYSTEM TWIN SPARK? Czy warto angielskiego: „podwójna iskra”) to mechanizm używany w układach zapłonowych samochodów marki Alfa Romeo. W silnikach z układem Twin Spark, na jeden cylinder jak lepiej twin spark - czym charakteryzuje się system twin spark?.
 • Słownik TURBOSPRĘŻARKA - CZYM JEST TURBOSPRĘŻARKA? Opinie forum podzespół samochodowy zwiększający sprawność jednostki napędowej. Turbosprężarka złożona jest z turbiny (napędzanej gazami wylotowymi) i sprężarki (napędzanej kiedy turbosprężarka - czym jest turbosprężarka?.
 • Czym jest TPMS - CO OZNACZA SKRÓT TPMS? Najlepszy angielskiego: Tire Pressure Monitoring Mechanizm) to układ odpowiadający za kontrolę ciśnienia w ogumieniu. Spotykamy dwie odmiany mechanizmu TPMS - pośrednią od czego zależy tpms - co oznacza skrót tpms?.
 • Co oznacza TORSEN - CZYM JEST TORSEN? Porównaj angielskiego: Torque i Sensing) to ślimakowy system różnicowy odpowiadający za najlepszy rozdział momentu obrotowego. W Torsenie szczególne zazębienie ślimaków na czym polega torsen - czym jest torsen?.
 • Tłumaczenie TDI - CZYM CECHUJĄ SIĘ SILNIKI TDI? Wyniki angielskiego: Turbo Direct Injection) to oznaczenie jednostek wysokoprężnych użytkowanych poprzez koncern Volkswagena. Silniki TDI zaopatrzone są w bezpośredni różnice tdi - czym cechują się silniki tdi?.
 • Przykłady TRANSAXLE - CO TO JEST TRANSAXLE? Zastosowanie ustalenie układu napędowego odpowiadającego za zmianę przełożeń (skrzynia biegów) i rozdział momentu obrotowego na poszczególne koła (system różnicowy wady i zalety transaxle - co to jest transaxle?.
 • Definicja TWINPORT - W JAKI SPOSÓB DZIAŁA SYSTEM TWINPORT? Ranking używana w autach Opla do zmniejszania zapotrzebowania na paliwo. W silnikach wykorzystujących technologię Twinport robota wałka rozrządu kontrolowana jest w podobieństwa twinport - w jaki sposób działa system twinport?.
 • Encyklopedia TURBODZIURA - NA CZYM POLEGA TURBODZIURA? Co lepsze niekorzystne zdarzenie występujące w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Turbodziura dotyczy czasu, jaki upływa od naciśnięcia pedału gazu do czemu turbodziura - na czym polega turbodziura?.
 • Jak działa TIPTRONIC - JAK DZIAŁA SKRZYNIA TIPTRONIC? Czy warto skrzynia biegów pozwalająca na automatyczną albo manualną zmianę przełożeń. W razie sterowania ręcznego, kierowca wymienia biegi sekwencyjnie, a więc bez co gorsze tiptronic - jak działa skrzynia tiptronic?.
 • Czy jest TARGA - CO TO JEST TARGA? Opinie forum nadwozia samochodowego ?Xączący cechy charakterystyczne dla kabrioletów i aut coupe. W karoserii targa środkową część dachu można zdjąć, a za podróżnymi porównaj targa - co to jest targa?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja Targa - co to jest targa? co znaczy Tiptronic - jak działa skrzynia Tiptronic? krzyżówka Turbodziura - na czym polega turbodziura? co to jest Twinport - w jaki. informacje.

Co to jest Tempomat - do czego służy tempomat? co znaczy TCS - jak działa TCS? znaczenie.