brain meta co to jest
Definicja Meta Brain. Czym jest Umożliwia on równoczesne przetwarzanie odbieranego poprzez tuner.

Czy przydatne?

Definicja Meta Brain

Co znaczy Meta Brain: Układ Meta Brain to procesor obrazu o wysokiej wydajności. Umożliwia on równoczesne przetwarzanie odbieranego poprzez tuner sygnału wizyjnego, na przykład DVB-T albo DVB-C, korektę obrazu przy zastosowaniu funkcji Resolution+ i optymalizację jego parametrów dzięki funkcji AutoView. Wszystkie te mechanizmy są realizowane wewnątrz jednego tylko układu elektronicznego, co umożliwia lepszą wzajemną ich koordynację. Mózgiem telewizorów płaskoekranowych Toshiba REGZA jest procesor Meta Brain. Dzięki równoległemu przetwarzaniu aż ośmiu wątków poleceń, Meta Brain jest układem wyjątkowo szybkim i znacząco wydajniejszym, niż jego poprzednicy. Zużywa przy tym mniej energii, aczkolwiek jest w stanie wykonywać znacząco więcej mechanizmów równocześnie. Meta Brain odpowiada nawet za obliczenia wymagane poprzez funkcje Resolution+ i AutoView, optymalnie koordynując wszystkie sposoby ulepszania obrazu, co przekłada się na jego najwyższą możliwą jakość. Podniesienie kontrastu, ostrość krawędzi pomiędzy sąsiadującymi barwami, naturalne przejścia tonalne i żywe barwy - Meta Brain koryguje i uszlachetnia wszystkie aspekty obrazu, zapewniając widzowi maksimum wrażeń estetycznych. Wyostrzanie przejść pomiędzy obszarami jasnymi a ciemnymi (Luminance Enhancement): Zwyczajne telewizory LCD regularnie nie są w stanie wyeliminować efektu lekkiego rozmycia ostrych granic pomiędzy jasnymi a ciemnymi fragmentami obrazu. Meta-Brain rozpoznaje je w obrazie i odwzorowuje z poprawną ostrością. Wyostrzanie przejść pomiędzy kolorami (Colour Enhancement): Sąsiadujące barwy mają tendencję zlewania się na ekranie. Meta-Brain analizuje sygnał wejściowy klatka po klatce, identyfi kując w nim granice pomiędzy kolorami i dba o ich czyste rozdzielanie. Przejścia tonalne i gradienty barw (Graduation Smoother): Dzięki Meta-Brain, płynne przejścia pomiędzy kolorami są wyświetlane w sposób ciągły, bez widocznych granic barw pośrednich. Podniesienie kontrastu (Contrast Improvement): Algorytmy zastosowane w procesorze telewizorów Toshiba optymalizują kontrast obrazu, pozwalając uzyskać lepszą jego równowagę i większy realizm. Zredukowanie szumów (Noise Reduction): Funkcja redukcji szumów efektywnie minimalizuje zakłócenia wynikające z niskiej jakości sygnału i przeciwdziała błędom obrazu (śnieżeniu, zniekształceniom), jakie mogą powstawać przy korzystaniu z cyfrowych źródeł obrazu o niskiej prędkości przesyłu danych. Usunięcie przeplotu: Sygnał telewizyjny jest najczęściej przesyłany z tak zwany przeplotem, w formie na przemian przesyłanych obrazów połówkowych. By telewizor mógł wyświetlić z otrzymanych połówek kompletny obraz, muszą one zostać poddane procesowi usuwania przeplotu (z angielskiego: deinterlacing), i to dla każdej przesyłanej klatki z osobna, czyli w tempie 50 takich operacji na sekundę. Wysoka moc obliczeniowa procesora Meta-Brain gwarantuje bezbłędny przebieg tego procesu.
Co znaczy MPEG-4 (H.264/AVC):
Porównanie obrazu, użytkowany w telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości HDTV. Używany także do zapisu filmów na płytach Blu-ray i HD DVD i transmisji obrazu w naziemnej (DVB-T) i satelitarnej (DVB-S meta brain co znaczy.
Krzyżówka Moc - Sokowirówki:
Dlaczego Wyznacznik określający wydajność urządzenia. W razie bardzo twardych warzyw rekomendowane jest używanie sokowirówki o większej mocy meta brain krzyżówka.
Co to jest MicroDrive - Karta Pamięci:
Jak lepiej przeznaczoną do zapisu i przechowywania danych w cyfrowych aparatach fotograficznych i cyfrowych kamerach. Zgodna ze standardem karty pamięci CompactFlash. Ma wymiary 36,4 x 42,8 x 5 mm. Dostępne są meta brain co to jest.
Słownik Multipleks:
Kiedy telewizyjnych, radiowych i dodatkowych usług równocześnie transmitowanych cyfrowo do odbiorcy w jednym zakresie częstotliwości. Odbierając dany multipleks mamy dostęp do wszystkich programów i usług meta brain słownik.

Czym jest Meta Brain znaczenie w Słownik komputerowy M .

  • Dodano:
  • Autor: