komandosi co to jest
Definicja komandosi : PRL, regularnie dzieci przywódców partyjnych, znani z organizowania.

Czy przydatne?

Definicja "KOMANDOSI"

Co znaczy "KOMANDOSI": młodzi dysydenci w PRL, regularnie dzieci przywódców partyjnych, znani z organizowania nieoczekiwanych "desantów" na różnorodne zgromadzenia studenckie i publicznego przedstawiania swoich poglądów. Dzięki tym metodom docierali również do środków przekazu
Co znaczy Kariatyda:
Porównanie w architekturze podpora w kształcie posągu kobiety, użytkowana w budownictwie stylu jońskiego. W najwyższym stopniu znane k. występują w Delfach i w Atenach na Akropolu, w Erechtejonie "komandosi" co znaczy.
Krzyżówka Kluby Inteligencji Katolickiej:
Dlaczego październiku 1956 w większych miastach Polski stowarzyszenia katolików świeckich starających się tworzyć konstruktywną opozycję wobec reżimu komunist. Od lat 70. coraz czynniej wspierające "komandosi" krzyżówka.
Co to jest Konflikt Cypryjski:
Jak lepiej władzę na Cyprze pomiędzy ludnością gr. (około 80%) i turecką (około 20%), który doprowadził do interwencji wojsk tur. w 1975 i z powodu podziału wyspy na dwa państewka: gr. i tur. Społeczność "komandosi" co to jest.
Słownik Kalinowski Konstanty, Zw. Kastuś:
Kiedy jeden z przywódców stworzenia styczniowego na Litwie i Białorusi; w 1862 wydawał sekretne pismo w języku białoruskim Mużyckaja Prauda ; należał do kierownictwa wileńskich Czerwonych; w 1863 komisarz "komandosi" słownik.
Czym jest Kryzys Marokański:
Od czego zależy kryzysowi międzynar. lat 1905-06, wywołanemu próbą Niemiec rozbicia świeżego przymierza franc.-z angielskiego: przez przeciwstawienie się zajmowaniu Maroka poprzez Francję. Wbrew nadziejom Niemiec "komandosi" czym jest.

Czym jest komandosi znaczenie w Postać biografia K .

  • Dodano:
  • Autor: