trójrzędowiec co to jest
Definicja trójrzędowiec: wojenny wyposażony w trzy rzędy wioseł w każdej burcie i taran.

Czy przydatne?

Definicja TRÓJRZĘDOWIEC

Co znaczy TRÓJRZĘDOWIEC: w staroż. okręt wojenny wyposażony w trzy rzędy wioseł w każdej burcie i taran; najczęstszym metodą walki t. był abordaż
Co znaczy "Tygrysy" Wschodniej Azji:
Porównanie regularnie u schyłku XX w. ustalenie dla najszybciej rozwijających się pod względem gosp. krajów świata między innymi Korei Pd., Tajwanu, Singapuru i terytorium dawnej kolonii bryt. Hongkongu, które trójrzędowiec co znaczy.
Krzyżówka Trąba Mikołaj:
Dlaczego od 1412 arcybp gnieźnieński, od 1417 pierwszy prymas Polski, głowa polskiej delegacji na sobór w Konstancji. Zobacz także arcybiskupstwo gnieźnieńskie trójrzędowiec krzyżówka.
Co to jest Tyrania:
Jak lepiej forma rządów jednostki (tyrana) pojawiająca się w momencie przejścia z arystokracji do demokracji; tyran, będąc jedynowładcą, osiągał władzę na drodze przewrotu i uzurpacji; odznacza się t trójrzędowiec co to jest.
Słownik Tezy Kwietniowe:
Kiedy 17 IV 1917 bolszewikom poprzez W. Lenina, który odrzucał stworzony poprzez rewolucję lutową ustrój demokracji parlamentarnej, a domagał się rewolucji socjalistycznej , a więc przejęcia władzy w trójrzędowiec słownik.
Czym jest Targ:
Od czego zależy zazwyczaj lokalnej zamiany towarów, odbywającej się w ustalone dni tygodnia; sama forma zamiany towarów na t. Pierwotnie t. zakładano na skrzyżowaniu dróg, przy grodach i tak dalej, potem w nie trójrzędowiec czym jest.

Czym jest trójrzędowiec znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: