zikkurat co to jest
Definicja zikkurat: Mezopotamii monumentalna budowla w formie zwężającego się schodkowo ostrosłupa.

Czy przydatne?

Definicja ZIKKURAT

Co znaczy ZIKKURAT: w staroż. Mezopotamii monumentalna budowla w formie zwężającego się schodkowo ostrosłupa o czworobocznej podstawie; na szczycie z. umieszczano niewielkie sanktuarium
Co znaczy Żmichowska Narcyza, Pseud. Gabryella:
Porównanie działaczka patriotyczna; należała do czołowych entuzjastek, ekipy postępowej inteligencji warsz. działającej w latach 1840-50, dążącej do podniesienia społ., prawnego i obyczajowego stanowiska kobiet zikkurat co znaczy.
Krzyżówka Związek Robotników Polskich:
Dlaczego w 1889 w Królestwie Pol.; kierowała ekon. walką robotn., organizowała akcję oświatową, kasy wzajemnej pomocy, kasy oporu; z czasem włączyła się także do walki polit.; w 1893 weszła w skład zikkurat krzyżówka.
Co to jest Żukow Georgij:
Jak lepiej Jeden z najwybitniejszych dowódców Armii Czerwonej II wojny świat. Walczył już w I wojnie świat. i wojnie domowej w Rosji. W 1939 walczył z Japończykami na Dalekim Wschodzie. W wojnie z Niemcami zikkurat co to jest.
Słownik Żywot Św. Metodego:
Kiedy odmiennie Legenda Panońska, utwór hagiograficzny przeznaczony św. Metodemu ( kraj wielkomorawskie), zawiera wiadomości odnośnie do państwa Wiślan ( plemiona polskie zikkurat słownik.
Czym jest Zrzeszenie Studentów Polskich:
Od czego zależy działająca od 1950 do 1973 pod kierownictwem PZPR organizacja mająca być reprezentacją interesów środowisk akademickich zikkurat czym jest.

Czym jest zikkurat znaczenie w Postać biografia Z .

  • Dodano:
  • Autor: