ława co to jest
Definicja ława: średniow. miastach pol. lokowanych na prawie niem.; złożony z wójta i ławników.

Czy przydatne?

Definicja ŁAWA

Co znaczy ŁAWA: organ sądowniczy w średniow. miastach pol. lokowanych na prawie niem.; złożony z wójta i ławników (zazwyczaj siedmiu). Zobacz także kolonizacja w Polsce
Co znaczy Lud Polski:
Porównanie organizacja radykalno-demokr. działająca w latach 1835-46 w Anglii; członkami byli dawni żołnierze i podoficerowie stworzenia listopadowego gł. pochodzenia chłopskiego; L.P. powstał z dwóch sekcji ława co znaczy.
Krzyżówka Liberalizm Gospodarczy:
Dlaczego ekonomiczna zw. leseferyzmem, powstała w XVIII w., głosząca swobodę kapitalistycznej produkcji i handlu i walki konkurencyjnej, wolnej od ingerencji państwa, które powinno ograniczyć się do roli ława krzyżówka.
Co to jest Leon III:
Jak lepiej papież, zobacz Karol Ogromny ława co to jest.
Słownik Łukasiewicz Ignacy:
Kiedy pol. przemysłu naftowego; w 1852 wskutek destylacji ropy naftowej wydzielił naftę, w 1853 skonstruował lampę naftową; 1854 zał. w Bobrze k. Krosna pierwszą na ziemiach pol. kopalnię ropy naftowej; w ława słownik.
Czym jest Lee Kuan Yew:
Od czego zależy lider i największy autorytet niepodległego Singapuru, premier w latach 1959-90. Potrafił zapewnić temu państwu moment wielkiego rozwoju gosp. stosując paternalistyczną formę rządów osobistych ława czym jest.

Czym jest ława znaczenie w Postać biografia L .

  • Dodano:
  • Autor: