triforium co to jest
Definicja triforium: zwł. gotyckiej, trójdzielne okno arkadowe ( arkada); 2. galeryjka otwartych.

Czy przydatne?

Definicja TRIFORIUM

Co znaczy TRIFORIUM: 1. w architekturze, zwł. gotyckiej, trójdzielne okno arkadowe ( arkada); 2. galeryjka otwartych arkad bądź pas ślepych arkad biegnących przy ścianie poniżej okien w kościołach gotyckich albo romańskich
Co znaczy Thatcher Margaret:
Porównanie w latach 1979-90. Pierwsza kobieta na tym stanowisku. Jako przywódca bryt. konserwatystów znana z liberalnych poglądów na gospodarkę. Zdławiła inflację, sprywatyzowała sporo niewydolnych triforium co znaczy.
Krzyżówka "Trybuna Ludu":
Dlaczego prasowy KC PZPR wydawany od 1948 do 1990. Zarówno publikowane tam artykuły informacyjne, jak i publicystyka polit., gosp. czy kulturalna nosiły charakter urzędowej interpretacji i wykładni polit triforium krzyżówka.
Co to jest Turniej Rycerski:
Jak lepiej rycerzy, którzy walczyli pomiędzy sobą (również w ekipach) wg ściśle ustalonych regulaminów przy zastosowaniu stępionego oręża, w celu wykazania się sprawnością, siłą, odwagą, a również zdobycia triforium co to jest.
Słownik "Trybuna Ludów":
Kiedy III-XI 1849 (z przerwą 14 VI-31 VIII) w jęz. franc.; założycielem, red. i gł. dziennikarzem był A. Mickiewicz; pismo propagowało ideę solidarności międzynar. sił rewolucji w walce o wyzwolenie nar triforium słownik.
Czym jest Tymiński Stanisław:
Od czego zależy na emigracji od 1969 w Kanadzie i w Peru. Po przyjeździe do państwie kandydat na prezydenta RP w wyborach 1990. Rywalizując o ten urząd wzbudził sensację wygrywając z T. Mazowieckim i uzyskując triforium czym jest.

Czym jest triforium znaczenie w Postać biografia T .

  • Dodano:
  • Autor: