burowie co to jest
Definicja Burowie: kolonistów hol. osiedlających się od XVII w. w pd. Afryce; w XIX w. wypierani.

Czy przydatne?

Definicja BUROWIE

Co znaczy BUROWIE: potomkowie kolonistów hol. osiedlających się od XVII w. w pd. Afryce; w XIX w. wypierani poprzez osadników z angielskiego: na pn., utworzyli republiki Oranię, Transwal, o których niezależność toczyli z Anglikami tak zwany wojny burskie
Co znaczy Bośnia I Hercegowina:
Porównanie zach. części Płw. Bałkańskiego, zamieszkany poprzez Bośniaków, Serbów i Chorwatów. Od XV w. pod panowaniem tur. W konsekwencji polityki zaborcy poważna część ludności przyjęła islam. Od 1878 pod burowie co znaczy.
Krzyżówka Bessemer Henry:
Dlaczego angielskiego: który opracował w 1856 mechanizm płynnego otrzymywania stali w tak zwany gruszce Bessemera, co pozwoliło na masową produkcję stali i stanowiło rewolucję w przemyśle metalurgicznym burowie krzyżówka.
Co to jest Bellotto Bernardo, Zw. Canaletto:
Jak lepiej rysownik wł. działający między innymi w Warszawie; jego obrazy przedstawiające gł. widoki miast (weduty) odznaczają się niemal fotograficzną precyzją burowie co to jest.
Słownik Bitwa Jutlandzka:
Kiedy morska I wojny świat., rozegrana 31 V-1 VI 1916 na zach. od Płw. Jutlandzkiego pomiędzy flotami niem. i z angielskiego: Została sprowokowana poprzez stronę niem., której zależało na przerwaniu z burowie słownik.
Czym jest Bank Związku Spółek Zarobkowych SA W Poznaniu:
Od czego zależy Związek Spółdzielni Zarobkowych zrzeszający pol. spółdzielnie kredytowe zaboru prus.; udzielał pożyczek, wspierał postęp rolnictwa, a również przemysłu, na pocz. XX w. objął operacjami pozostałe burowie czym jest.

Czym jest Burowie znaczenie w Postać biografia B .

  • Dodano:
  • Autor: