co to jest
Definicja Zet: organizacja zał. w 1887 poprzez Z. Balickiego, pozostająca pod wpływami Ligi.

Czy przydatne?

Definicja ZET

Co znaczy ZET: sekretna organizacja zał. w 1887 poprzez Z. Balickiego, pozostająca pod wpływami Ligi Polskiej, później Ligi Narodowej. Działała na wszystkich ziemiach polskich przygotowując patriotyczne kadry dla przyszłego państwa polskiego. Członkowie Z. odegrali później ogromną rolę w życiu niepodległej Polski
Co znaczy Zarakowski Stanisław:
Porównanie gen. (zdegradowany w 1991), działacz komunist. Od 1945 prokurator wojsk.; współodpowiedzialny za szereg spreparowanych oskarżeń w stalinowskich procesach pokazowych zet co znaczy.
Krzyżówka Żymierski Michał, Pseud. Rola:
Dlaczego w Wojsku Polskim, w 1926 skazany za nadużycia finansowe; 1931-38 we Francji współpracował z wywiadem radz. Od 1942 związany z PPR i GL, 1944 nacz. dow. Armii Ludowej, w VII 1944 nacz. dow. Wojska zet krzyżówka.
Co to jest Zeus:
Jak lepiej w mitol. gr. bóg naczelny, prawodawca, tata bogów i ludzi, panujący nad niebem, bóg światła i piorunów, rządca przyrody, stał na straży przysiąg; w mit. rzym. odpowiadał mu Jowisz zet co to jest.
Słownik Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe:
Kiedy polit. o orientacji nar. i chadeckiej zał. w 1989, współrządząca w latach 1991-93 pod kierownictwem Wiesława Chrzanowskiego; osłabiona po wyborach w 1993, gdzie poniosła klęskę, w 1997 weszła do zet słownik.
Czym jest Żdanow Andriej:
Od czego zależy znany ideolog komunist., współtwórca Kominformu w 1947. Zapoczątkował akcję na rzecz uniformizacji życia umysłowego w ZSRR, gdzie represjonowano znanych filozofów, malarzy, kompozytorów zet czym jest.

Czym jest Zet znaczenie w Postać biografia Z .

  • Dodano:
  • Autor: