powershift powershift płyta co to jest
ENCYKLOPEDIA Powershift - Co To Jest Powershift?, Płyta Podłogowa - Czym Jest Płyta Podłogowa.

Słownik o motoryzacji i definicje o częściach P

  • PCS - DO CZEGO SŁUŻY PCS? Definicja angielskiego: Pre-crash Mechanizm) to skomplikowany układ mający za zadanie uchronić przed zderzeniem albo zminimalizować jego konsekwencje. Powiększa on pcs - do czego służy pcs?.
  • PSM - JAK DZIAŁA PSM? Definicja angielskiego: Porsche Stability Management) to skonstruowany i użytkowany poprzez Porsche mechanizm podnoszący bezpieczeństwo jazdy. Układ PSM wykorzystuje psm - jak działa psm?.
  • PÓŁAUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW - CZYM JEST PRZEKŁADNIA PÓŁAUTOMATYCZNA? Definicja skrzynia biegów to urządzenie wykorzystujące do zmiany przełożenia zarówno systemy sterowane manualnie, jak i te pracujące automatycznie. „Półautomaty” półautomatyczna skrzynia biegów - czym jest przekładnia półautomatyczna?.
  • POMPOWTRYSKIWACZ - DO CZEGO SŁUŻY POMPOWTRYSKIWACZ? Definicja obiekt konstrukcyjny silnika wysokoprężnego użytkowany poprzez koncern Volkswagena. Pompowtryskiwacze używane są do elektronicznie sterowanego, bezpośredniego pompowtryskiwacz - do czego służy pompowtryskiwacz?.
  • PRZEŚWIT - CO TO JEST PRZEŚWIT? Definicja odległość między podłożem a najniżej zamontowanym podzespołem samochodu. Większy prześwit gwarantuje mniejszą sposobność otarcia podwoziem o podłoże, zaś prześwit - co to jest prześwit?.
  • PODSTEROWNOŚĆ - NA CZYM POLEGA PODSTEROWNOŚĆ? Definicja zdarzenie straty przyczepności kół przednich, a tym samym i kontroli nad pojazdem. Z podsterownością mamy do czynienia, gdy auto jedzie prosto, pomimo podsterowność - na czym polega podsterowność?.
  • PICK-UP - CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ NADWOZIE PICK-UP? Definicja to rodzaj nadwozia poświęcony do transportu towarów. Spotykamy pick-up’y zaopatrzone w 2- albo 4-drzwiową kabinę i odkrytą albo zasłoniętą skrzynię ładunkową pick-up - czym charakteryzuje się nadwozie pick-up?.
  • PŁYTA PODŁOGOWA - CZYM JEST PŁYTA PODŁOGOWA? Definicja zwana także platformą) to jest kluczowy obiekt konstrukcyjny samochodu zapewniający autu odpowiednią sztywność. W dzisiejszych czasach producenci samochodowi płyta podłogowa - czym jest płyta podłogowa?.
  • POWERSHIFT - CO TO JEST POWERSHIFT? Definicja technologia używana w automatycznych przekładniach konstruowanych poprzez Volvo. W skrzyni Powershift mamy do czynienia z dwoma, sterowanymi powershift - co to jest powershift?.

Jak działa, definicja pojęć urządzeń w aucie

Jak naprawić, jak wymienić, jak założyć, jak użyć.

Definicja ENCYKLOPEDIA Powershift - Co To Jest Powershift?, Płyta Podłogowa - Czym Jest Płyta Podłogowa?, Pick-Up - Czym Charakteryzuje Się Nadwozie Pick-Up?, Podsterowność - Na Czym informacje.

Co to jest Czym jest Powershift - Co To Jest Powershift?, Płyta Podłogowa - Czym znaczenie.